Pravidla tipovací soutěže

- Tipující je platným účastníkem tipovací soutěže, pokud zašle své tipy vyplněné v tabulce „2015_podzim_tipovaci_soutez_sokol_pustovety.xls“ na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript před zahájením podzimních soutěží, nejpozději však do 6.9. 2015, 13:30 hod.

- Tipující musí v emailové přihlášce uvést své jméno a příjmení a případně i pseudonym pro účely uvedení do výsledkové listiny, která bude průběžně zveřejňována na webové stránce www.sokolpustovety.cz.

- Tipující se může zúčastnit tipovací soutěže pouze s jednou sadou tipů.

- Tipující tipuje na podzimní výsledky TJ Sokol Pustověty.

- Průběžný stav pořadí tipujících bude po každém odehraném kole zveřejňován na webové stránce www.sokolpustovety.cz.

- Tipující souhlasí se zveřejněním svého jména resp. pseudonymu v průběžné výsledkové listině na webové stránce www.sokolpustovety.cz.

- Soutěž končí posledním odehraným zápasem podzimní části.

Systém bodování:

1. Přesně uhodnutý výsledek … 10 bodů
  2. Nepřesně uhodnuté výsledky:

- Uhodnutá remíza … 6 bodů

- Uhodnutá výhra jednoho z mužstev … 3 body

- Uhodnutý počet branek jednoho z mužstev … 2 body

- Uhodnutý celkový počet branek … 1 bod

- Uhodnutý rozdíl branek … 1 bod

- U nepřesně uhodnutého výsledku se bodové hodnoty načítají.

- Při shodnosti bodů rozhodují kritéria v následujícím pořadí: větší počet správně uhodnutých výsledků, větší počet uhodnutých remíz, větší počet uhodnutých výher jednoho z mužstev. Při shodnosti výše zmíněných kritérií rozhoduje los.

Nápověda vyplnění tabulky:

1) v oranžovém poli jsou uvedeny zápasy, domácí tým je ten, který je uveden na prvním místě

2) cílem je určit přesný výsledek, do sloupců K a M tipující vyplní předpokládané výsledky zápasů. Nad tyto sloupce uvede své jméno, popř. pod tabulku i přezdívku.

3) každý i nepřesný výsledek může být obodován body, systém bodování je uveden pod tabulkou vlevo.

4) do zelených sloupců se po odehrání zápasu uvede odehraný výsledek a tabulka automaticky přidělí body. Aktuální umístění tipujího ve výsledkové listině dle dosažených bodů bude možné kontrolovat na webových stránkách.

vitez 1

Soutěžní utkání