Pustovětský bulvárek

Přesný návod, jak chytat balóny

Jarda se už nemohl dívat na to, jak nám díky nešikovnosti uplavávají balóny a rozhodl se podat přesný návod.

1) Takže zaprvé, stoupnout si na lávku zhruba na místo, kudy balón přiteče, mírně se nahnout a ponořit tyč s košem do vody a čekat.

2) Dále nenechat se ošálit divokými proudy vody, zachovat rozvahu, míč bravurně podebrat a vytáhnout z vody.

3) Následuje disciplína chůze po kladině s míčem v koši.

4) Suchou nohou a s vítězným úsměvem na rtech vkročit na břeh.

5) Předposlední fáze je výstup do kopce s míčem stále v koši, nenarazit do popelnice.

6) A posledním krokem je vyjmutí míče z koše tak, aby se neskutálel zpátky do vody.

start stop bwd fwd

Takže díky názorné ukázce se už snad nestane, že přijdeme o míč, a Jardovi děkujeme a udělujeme ocenění Vzorný Pořadatel.

26.4. 2015

Bulvárek na stopě další záhadě

sevaPustovětský bulvárek je na stopě další podezřelé záhadě, která vede přímo do kabiny našeho fotbalového klubu. Od určité doby popírá svojí totožnost naše jediná zahraniční akvizice „Ševa“(UK). Je snad za tím vším povolávací rozkaz do ukrajinské armády!? Hlasy z kabiny tomu napovídají. Od vypuknutí bojů na Ukrajině dělá Michal všechno jinak než dosud. Zřejmě nechce, aby ho někdo poznal. To, že začal nosit paruku, to mě až tak netrápí. Horší je jeho počínání na hřišti. Dělá všechno jinak. Přestal střílet góly, začal se cpát do obrany, na tréninky chodí sporadicky a v zápasech je neviditelný“ hodnotí situaci trenér týmu. I v osobním životě je všechno na ruby. Zřejmě z obavy nad povolávacím rozkazem si Ševa pořídil dokonce miminko! Bulvárek si však myslí, že by Michal vlastní armádě moc nepomohl. Na Pustovětském biatlonu totiž získal cenu útěchy za nejhoršího střelce na terč. Že by netrefoval schválně???

19.3.2015

Romanovo nové auto

auto

Bulvárek byl opět na stopě a zjistil, že si Mušíno koupil nové auto! Vyšperkovaný vůz však parkuje doma ve stodole. Po ostudných posledních zápasech Slávie se stydí vyjet mezi lidi. Má to hoch těžké, v Městečku je to samý Sparťan a v Pustovětech se to hemží Klokany. Kam s tím chce jenom jezdit???

29.9. 2014

Kanční hřbet na Marjánce

kanec2

Tak tu máme další oslavy. Po čtyřicítce našeho klubu, oslaví čtyřicítku i hlavní ikona mančaftu Dušan Šnobl. Oslava bude v klubovně TJ a opět se horlivě přemýšlí, co si dát na zub. Bulvárek přichází s originálním nápadem. Co takhle kančí hřbet na Marjánce.

17.9. 2014

Pustovětská 11°

pipa

Bulvárku se opět podařilo získat materiály z přísně tajné schůze vedení TJ Sokola Pustověty o budoucnosti klubu. To, že peněz není nazbyt, že mančaft stárne a mladí jaksi nejsou je všem jasné. Vedení klubu hledá řešení jak z toho ven a přišlo s originálním nápadem. Pro soutěžní ročník 2015/2016 chystá přihlásit pouze tým staré gardy, který hraje zápasy jen na polovinu hřiště a na druhé polovině chce vybudovat chmelnici. A z vypěstovaného chmele se bude vařit pivo. O zápasy staré gardy se bude točit jedenáctka TJ Sokol Pustověty. Fotka je pořízena z představování podnikatelského záměru. Pípy už mají své označení.

12.8.2014

Co se bude podávat na dokopné?

kunda

Bulvárek již předběžně zjišťoval, jaké pamlsky čekají na hráče a všechny fanoušky klubu na závěrečné dokopné. Překvapení na sebe nedalo dlouho čekat. Místo očekávaných steaků, klobás, rožnění selat, gulášků apod. se nám dostalo překvapivé odpovědi. Nejmenovaný člen vedení klubu řekl po prohraném zápase v Srbči doslova toto: jestli budou hrát takhle, tak bude tato konzerva (viz.obrázek)!

5.5.2014

Světový unikát v Pustovětech

fitko

Po pětadvaceti letech opět ožívají Pustovětské kravíny. Po pádu komunismu v roce 1989 se u nás zrušil neefektivní chov jalovic a telat. Po dlouhých letech tápání je tu unikátní podnikatelský záměr. Jako první na světě budeme mít býčí fitko! Speciální posilovací stroje budou býčkům procvičovat všechny svaly na jejich těle. Takto nařachané býky budou naši chovatelé vyvážet do ciziny na býčí rodea. Bulvárek přeje úspěch!

22.3.14

Úplatkářská aféra
uplatky

Jsme na stopě dalšího korupčního skandálu ve fotbale. Tentokrát se nevyhnul ani našemu týmu! Někdo nám podplácel klíčové hráče. A jak vše probíhalo? Zřejmě rakovnickým potokem, který proudí hned vedle naší kabiny, připlulo hejno kapříků přímo do rukou těchto hráčů. Ti poté začali simulovat různé bebíčka a do zápasů vůbec nenastupovali. Celý případ teď řeší četník bez výslužby Dušan Šnobl, který fotopastí nachytal kluky při výlovu. Není pak divu, že jsme dosahovali tak špatných výsledků!

8.1.14

Elektrikář Mušíno
elektrikar musino

... tak jsem Vám tu elektriku spravil !

23.9.2013

Co si dáme na dokopné
prase
Ty věčné dohady jestli na dokopné udělat prase nebo ryby už nemohl poslouchat hlavní provianťák Dušan Šnobl. Vyšlechtil tedy pro tyto účely zcela nové zvíře pod názvem praba. Chtěl se nám s tím pochlubit až o dokopné, ale dílo se mu tak líbilo, že už to s utajením nevydržel. Jak bude praba chutnat na talíři si ještě musíme počkat.

9.5. 2013

Rekonstrukce hospody "Na Ostrově"
toalety ve vesnici
Z velmi důvěrných zdrojů jsme zjistili, že se chystá rekonstrukce naší hospůdky „Na Ostrově". Dokonce před námi nebyly utajeny ani některé vychytávky nového projektu. Na obrázku je například nová koncepce pánských záchodů, kterou nám budou všichni závidět.

6.2. 2013

Pustovětské Kelišky
kelisky
Co neví, to nepoví. Chceš-li zaručené informace, zeptej se jich. Poznáváte je?

9.1. 2013

Standa v bedně

standa v bedne

I Když vyslal Jarek Nohavica z Ostravy do Prahy Frantu Šišku (chytrého jak lišku) do milionáře, nemohli jsme zůstat pozadu. Z Pustovět do Brna jsme vyslali Standu Hůlu (bystrého jak roj v úlu) do A-Z kvízu. Držel se skvěle. Postoupil do finále (viz foto), kde se na něm projevila dlouhá cesta po drncající D1. Hned při první otázce usnul a pan Jiří měl cestu k bankomatu jednoduchou.

19.12. 2012

Pá 9.3. 20:00 hod.