Hostinec na Ostrově

 

Kde se nacházíme

 

Hostinec na Ostrově se nachází v malebné obci Pustověty, která leží v údolí na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko a v blízkosti řeky Berounky.

 

Rozeklaná křivoklátská údolí přímo vybízí k toulkám na kole a jedna výjimečná cyklotrasa, která začíná v Rakovníku, vede právě přes Pustověty kolem našeho hostince, dále přes Křivoklát k Berounce a končí v Roztokách u Křivoklátu (č. 303).

 

 

Do vesnice přijíždí i vlak po trase Rakovník - Beroun, a proto je i vyhledávaným výchozím bodem pro turistické výlety např. k Otou Pavlem proslavené hospodě U Rozvědčíka v blízkosti řeky Berounky nebo na hrad Křivoklát či na zámek do Lán. 

 

Ve vesnici se nachází i koňská jízdárna, která se nezaměřuje pouze na vyjížďky, ale mohou vás naučit všemu, co má správný jezdec umět.

 

V Pustovětech přímo u hostince se nachází sportovní areál včetně víceúčelového sportovního hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, basketbal a malou kopanou. Hřiště může bezplatně využívat široká veřejnost, není určeno pouze pro místní občany Pustovět. Pro ty nejmenší je postaveno i dětské hřiště se skluzavkou, s prolézačkami a kolotočem.

 

Proto, ať jedete na kole, jste na turistické túře, projíždíte se na koni, či máte v plánu sportovat nebo naopak jen odpočívat, přijďte a poseďte u nás v Hostinci na Ostrově.

 

 

 

Co nabízíme

 

Hostinec nabízí posezení v útulné hospůdce pro 60 lidí a na letní zahrádce až pro 100 lidí. V rámci venkovního příslušenství je vystaven i dětský koutek, kde mohou ti nejmenší dovádět na trampolíně.

 

Točíme pivo Bakalář 11° za 23 korun, Bakalář 12° za 25 korun, polotmavé pivo 11° za 23 korun a limonádu. Nabízíme velký výběr nealko nápojů, stáčené sudové víno Modrý Portugal Chardonay, kávu z presomatu Ristretto, Espresso, Cafe Lungo, Cappuccino, Café Latte, horkou čokoládu a Moccaccino. Z čajů nabízíme široký výběr značky Pickwick.

 

img 2014 

 

V letních měsících podáváme teplé jídlo - polévku, steak, smažený sýr s hranolkami nebo kroketami, bramboráčky, hamburger, sýr v housce, domácí vdolky, vafle, poháry, langoše a klobásy. Přes zimu můžete u nás ochutnat studenou kuchyni.

Je zde možnost zahrát si šipky, karetní hry, kostky nebo sledovat sportovní přenosy na velkoplošné TV obrazovce nebo jen posedět a zahrát si na kytaru.

 

V budově hostince se nachází i velký společenský sál, který je možné po dohodě s obecním úřadem (tel. 739 424 734, 739 424 744) pronajmout na oslavu narozenin, na hostiny či svatby. Kapacita sálu je 150 lidí. Možnost ubytování je v blízkém penzionu Kolonie.

 

 

 

Co připravujeme

 

Podobně jako o minulých letních prázdninách připravujeme společně s pivovarem Bakalář a týdeníkem Raport koncertní country léto 2018 "11 večerů s Bakalářem". Každou sobotu od 23.6 do 1.9. k nám zavítá hudební skupina.  

 

koncerty

 

 

 

Kontakt a provozní doba

 

pustovety 00

Hostinec na Ostrově

Pustověty 15

270 23 Pustověty, okres Rakovník

Tel: +420 732 582 414

Kontaktní osoba: Karel Šlejmar

Provozní doba:

po: zavírací den

út - čt: 15:00 - 21:00

pá: 15:00 - 22:00

so: 11:00 - 22:00

ne: 11:00 - 21:00

 

 

 

 

  

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty