Kde se nacházíme

Pustověty se nachází v rakovnickém okrese 14km od Rakovníka, sousedí s obcemi Lašovice, Nový Dům a Městečko.

Do Pustovět je možné přijet z Rakovníka po silnici č. 227 směrem na Roztoky (13km). Alternativou je silnice vedoucí z Rakovníka přes Pavlíkov a Lašovice (15km). Z Prahy přijedete po karlovarské dálnici, odbočka Lány, směr Rakovník přes Nový Dům (55km).

V mapě nás najdete tady:

V případě, že nás budete chtít kontaktovat, napište nám email na adresu:

sokolpustověty[at]email.cz

Mistrovský zápas