Posvícení 1975 

 

... výtah ze zápisů pana Josefa Maršála

 

Nelze však zapomenout ani na společenskou činnost TJ SSM Pustověty, mezi něž patřil I. ročník sportovního karnevalu, který pořádala TJ dne 1.února 1975. Každý byl zvědav, jak dopadne. A dopadl nad očekávání. Vždyť jenom masek přišlo 86 včetně kolektivu XI.fotbalistek v dresu TJ SSM Pustověty. V tombole bylo kolem 150 cen a pokud jde o návštěvu - sál kulturního domu v Pustovětech byl doslova přeplněn. Tím získala TJ i peníze na další svoji činnost, neboť na vstupném a tombole bylo vybráno kolem 5000 Kčs.

 

1975 posvicenske muzstvo zeny barevny

 

V sobotu 25. října 1975 o posvícenském odpoledni viděli diváci na hřišti dvě pustovětská mužstva, kdy nastoupili "ženatí" proti "svobodným". Fotbal pokračoval i v neděli, kdy nastoupila dívčí jedenáctka proti "posvícenskému výběru mužů". Byla to hezká posvícenská odpoledne a to jak v sobotu, tak i v neděli. Fotbalisté se bavili a předvedli divákům i některé legrácky a značný počet občanů se opravdu bavil.

 

1975 posvicenske muzstvo zeny muzi

 

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

Ne 17.2. 10:00 hod.

přátelské utkání na UMT

 

Pustověty logo_sokol_50 TJ Pavlíkov

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

AKTUALITY

 

- První přípravné utkání se odehraje na UMT v Rakovníku v neděli 17.2. v 10:00 proti Pavlíkovu.

 

- Rozpis utkání okresního přeboru Rakovník. 

HRAJTE S NÁMI NA FACEBOOKU

Výsledky hned po zápase, aktuální ohlasy, názory, zprávy z klubu, komentáře a fotografie - to vše najdete na našem facebooku. Staňte se našimi fanoušky!

    

fcb

 

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby