POSLEDNÍ ZÁPAS : Zavidov B - So Pustověty 3:1 (1:1)

p1090337
p1090338
p1090343
1/3

Na zápas jsme se nesešli*Bohatým berem a chudým dáváme*Soupeř byl živější*Ke konci docházely síly*

Desáté kolo okresní třetí třídy nás nezastihlo zrovna v dobrém rozpoložení. Sešli jsme se pouze s dvanácti hráči a jak se ukázalo bylo to pro vývoj utkání málo. Ze začátku zápasu byla hra vyrovnaná, ale postupem času nás začal soupeř pomalu přehrávat. To vyústilo v první branku do naší sítě po rohu domácích. Na tento gól jsme ještě do poločasu dokázali odpovědět brankou Radka Truksy, který se ale v první půli zranil a zápas dohrával se sebezapřením. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a hned v úvodu inkasovali další gól. A když soupeř přidal ještě jednu branku, začalo být jasné, kde zůstanou tři body. Pár šancí na korekci výsledku jsme také měli, ale ty jsme nevyužili. V dobré pozici se ocitl Jakub Škranc, ale přestřelil, Michal Šarankievič měl dvě slibné šance a Radek Truksa nastřelil břevno. Soupeř si za svůj výkon asi vítězství zasloužil.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Bureš – Liprt(Škranc), Truksa, Bičovský V., Hůla - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Šimon

Branky: Truksa

Rozhodčí: Kozák

ŽK: Šimon, Bureš

ČK: -

Počet diváků: 30

Ostatní výsledky : Ol. Rakovník - So. P. Újezd 8:0 (8:0) – (Dyršmíd 3, Kokšák 2, Kalfiřt, Šmíd) – nedohráno pro nedostatečný počet hráčů hostí, TJ Čistá - So. Sýkořice 4:0 (2:0) – (Stárek D. 2, Blecha F., Blecha M.), So. Kroučová - Sp. Řevničov 3:3 (2:0) – (Bohatý T., Pech, Vimr – Hošek, Zejmon, Drenko), FC05 Zavidov B - So. Pustověty 3:1 (0:0) – (Čech ml., Folkman, Štiller D.), SK Lišany - So. Ruda 6:0 (3:0) – (Jelínek 3, Žalud, Kaňák, Bagi), SK Lány - So. Srbeč 3:2 (2:2) – (Taneček 3), B. Rynholec - ČL Kolešovice 2:3 (0:1) – (Malík, Wittmayer – Roubík 3)

Tipování : Srávný tip uhodli 4 hráči. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

So 15.9. 13:30 hod.