TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : Zavidov B - So Pustověty 3:1 (1:1)
Mistrovské utkání 2011, 30.10.2011


p1090337
p1090338
p1090343
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

Na zápas jsme se nesešli*Bohatým berem a chudým dáváme*Soupeř byl živější*Ke konci docházely síly*

Desáté kolo okresní třetí třídy nás nezastihlo zrovna v dobrém rozpoložení. Sešli jsme se pouze s dvanácti hráči a jak se ukázalo bylo to pro vývoj utkání málo. Ze začátku zápasu byla hra vyrovnaná, ale postupem času nás začal soupeř pomalu přehrávat. To vyústilo v první branku do naší sítě po rohu domácích. Na tento gól jsme ještě do poločasu dokázali odpovědět brankou Radka Truksy, který se ale v první půli zranil a zápas dohrával se sebezapřením. Do druhého poločasu jsme vstoupili špatně a hned v úvodu inkasovali další gól. A když soupeř přidal ještě jednu branku, začalo být jasné, kde zůstanou tři body. Pár šancí na korekci výsledku jsme také měli, ale ty jsme nevyužili. V dobré pozici se ocitl Jakub Škranc, ale přestřelil, Michal Šarankievič měl dvě slibné šance a Radek Truksa nastřelil břevno. Soupeř si za svůj výkon asi vítězství zasloužil.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Bureš – Liprt(Škranc), Truksa, Bičovský V., Hůla - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Šimon

Branky: Truksa

Rozhodčí: Kozák

ŽK: Šimon, Bureš

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : Ol. Rakovník - So. P. Újezd 8:0 (8:0) – (Dyršmíd 3, Kokšák 2, Kalfiřt, Šmíd) – nedohráno pro nedostatečný počet hráčů hostí, TJ Čistá - So. Sýkořice 4:0 (2:0) – (Stárek D. 2, Blecha F., Blecha M.), So. Kroučová - Sp. Řevničov 3:3 (2:0) – (Bohatý T., Pech, Vimr – Hošek, Zejmon, Drenko), FC05 Zavidov B - So. Pustověty 3:1 (0:0) – (Čech ml., Folkman, Štiller D.), SK Lišany - So. Ruda 6:0 (3:0) – (Jelínek 3, Žalud, Kaňák, Bagi), SK Lány - So. Srbeč 3:2 (2:2) – (Taneček 3), B. Rynholec - ČL Kolešovice 2:3 (0:1) – (Malík, Wittmayer – Roubík 3)

Tipování : Srávný tip uhodli 4 hráči. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty