TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : Ol Rakovník - So Pustověty 1:2 (0:1)
Mistrovské utkání 2011, 9.10.2011


p1090305
p1090306
p1090307
p1090309
p1090310
1/5 
start stop bwd fwd

 

 

Překvapení kola je na světě*Bohatým berem a chudým dáváme*Kolešovice z nás musí mít radost*Poprvé s Radkem Truksou v sestavě*

Po domácím propadáku s Řevničovem, zajížděl náš mančaft na horkou půdu rakovnické Olympie. Čekal nás jeden z nejtěžších soupeřů, které třetí třída nabízí. Taktika byla jasná – bránit, bránit a zase bránit a pokusit se z nějakého brejku nebo standartky ohrozit domácí branku. Poprvé jsme mohli nasadit do zápasu novou posilu ze Sparty Kladno - Radka Truksu, který k nám přestoupil.

Zápas začal, jak jsme předpokládali, tlakem domácích hráčů a náš gólman se měl co ohánět, aby nedostal gól. Kolikrát doslova čaroval. S přibývajícím časem nám soupeř také začal půjčovat balon a občas jsme i zakombinovali. Jedna kombinace nám vyšla v poslední minutě prvního poločasu, po které šel sám na branku „Ševa“ a nedal domácímu brankáři šanci. Druhý poločas jsme začali dobře a vyrovnali jsme hru. Dokonce jsme přidali i druhý gól, kdy šel důsledně za balonem Vojta Čertík. Poslední dvacetiminutovka byla však v režii domácích fotbalistů. Dali nám gól po chybě jednoho středopolaře, nastřelili břevno a měli pár dobrých šancí. Nakonec jsme výsledek uhlídali a vezeme z Rakovníka tři body. Příští víkend je u nás posvícení a po zápase bude posezení se spoustou dobrot!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Čertík, Bureš(Tomášek) – Truksa, Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Bretšnajdr

Branky: Rozhodčí: Hrivňák

Šarankievič, Čertík

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Tipování :Srávný tip neuhodl nikdo. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty