POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Srbeč 3:2 (2:1)

04092011545
04092011547
04092011548
1/3

Porážíme silného soupeře*Fyzicky náročný zápas*Utkání se muselo líbit*Góly stříleli ostřílení bardi*

První domácí zápas sezóny jsme zvládli. Čekal na nás dobře hrající soupeř, který má ve svém středu velmi šikovné hráče. Hra se po celý zápas přesouvala ze strany na stranu se spoustou šancí na obou stranách. Ve finále opět rozhodla větší zkušenost a štěstí, které bylo na naší straně.

Soupeře jsme zaskočili dvěma po sobě jdoucími góly v rozmezí tak 20. až 30. minuty a zdálo se, že zápas v pohodě zvládneme. Jenže hosté přeskupily řady a na konci poločasu po chybičce v naší obraně snížili a zase bylo o co hrát.

V druhé půli to byla jízda nahoru dolu, akce střídala akci. Oba týmy vstřelily po gólu a výsledek 3:2 byl na světě. Dobře odmakaný zápas, pánové!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bičovský A.(Kalík), Mucha, – Škranc(Bureš), Tomášek, Bretšnajdr, Hůla – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Tomášek

Branky: Bretšnajdr, Šarankievič, Šimon

Rozhodčí: Klekner

ŽK: Šnobl Bičovský A., Šarankievič

ČK: -

Počet diváků: 30

Ostaní výsledky : So. Ruda - So. Sýkořice 3:2 (1:1) – (Kubec M., Král T., Hrbek), Ol. Rakovník - B. Rynholec 5:1 (0:1) – (Filip 2, Kokšál 2, Kalfiřt – Kougl V.), SK Lány - Sp. Řevničov 2:1 (2:1) – (Kostík, Vejrážka – Pedál), So. Pustověty - So. Srbeč 3:2 (2:1) – (Šimon, Šarankievič, Bretšnajdr – Kočí 2), So. Kroučová - ČL Kolešovice 1:2 (0:1) – (Bohatý P.), So. P. Újezd - TJ Čistá 1:2 (0:2) – (Polcar B.), SK Lišany - FC05 Zavidov B 0:5 (0:3) – (Šíma 3, Štiller R., Čech ml.) .

Tipování : Tipařem odborníkem se stává Adam10, který tipnul přesně i druhý zápas. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

Ne 8.4. 16:30 hod.