TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - Ba Rynholec 2:5 (0:3)
Mistrovské utkání 2011, 6.11.2011


06112011022
06112011028
06112011036
1/3 
start stop bwd fwd

 

 

Zápas jsme nezvládli*Tragický první poločas*Citelně chyběl Jarda Brko*Hlavu vzhůru, borci!*

První listopadová neděle k nám nebyla příliš nakloněná. Za krásného počasí k nám přijel soupeř z Rynholce. Před hojně zaplněným publikem jsme předvedli výsledkově asi nejhorší poločas v této sezóně. Hrál se vyrovnaný souboj, ve kterém dával góly jenom soupeř po našich hrubých chybách. Tři góly jsme soupeři darovali. Smutné je, že chybovali i ti nejzkušenější hráči. Naopak v útočné fázi jsme zahazovali všechny šance, které jsme měli. Druhou půli jsme začali tlakem na soupeře, ale výsledkem byl zase protiútok hostí a gól na čtyři nula. Naše góly přišly až na závěr zápasu, kdy už bylo pozdě na korekci výsledku. Pozitivem může být hra mladých kluků, kteří nastoupili až v průběhu druhého poločasu a hráli dobře. Příště nás čeká velice silný tým – Lány B!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Čertík, Bureš(Škranc), – Mucha, Bičovský V.(Liprt), Truksa, Šarankievič – Cedl, Šimon.

Hráč zápasu: Cedl

Branky: Truksa, Cedl

Rozhodčí: Sýkora

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : So. Ruda - FC05 Zavidov B 0:3 (0:2) – (Plincner, Čech ml., Štiller R.), So. Srbeč - TJ Čistá 6:1 (3:0) – (Svítek 2, Kočí, Kratina, Hotový, Červenka), ČL Kolešovice - SK Lány 2:2 (2:1) – (Roubík 2 – Reichl, Taneček), So. Sýkořice - So. Kroučová 4:1 (2:0) – (Pavlis 2, Mutínský, Slabý – Kováčik), Sp. Řevničov - Ol. Rakovník 5:1 (2:1) – (Hošek, Zekjmon, Kučera, Tóth, vlastní – Filip), So. P. Újezd - SK Lišany 2:4 (1:1) – Polcar B., Vopat, Jelínek 2, Staněk, Beneš), So. Pustověty - B. Rynholec 2:5 (0:3) – (Cédl, Truksa).

Tipování : Srávný tip neuhodl nikdo. Ve hře o celkové prvenství podzimní soutěže již jen 15 hráčů ! Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty