TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Řevničov 1:2 (1:2)
Mistrovské utkání 2011, 9.10.2011


p1090282
p1090283
p1090284
p1090291
p1090293
1/5 
start stop bwd fwd

 

 

Soupeř nás přeběhal*Dravost předčila zkušenosti*Moc šancí za zápas nebylo*Rozdáváme body chudým*

Předzápasový pohled na tabulku nás pasoval do role favorita, protože k nám do ďolíčku přijel aktuálně poslední mančaft třetí třídy, který ještě nevyhrál. Asi jsme to měli v hlavách a mysleli jsme si, že to přijde samo. Soupeř měl v sestavě spoustu mladých, rychlých a důrazných hráčů, kteří měli mnohem větší hlad po vítězství. První gól padl po naší chybě v rozehrávce ve středu pole, kdy střela hostujícího hráče padla přesně k tyči Šperlovy brány. Druhá branka z penalty po nedorozumění obránců s brankářem. Do poločasu jsme ještě snížili kdy Čebiš usměrnil míč do sítě po trestném kopu z levé strany. Druhý poločas se odehrával převážně mezi vápny obou soupeřů. Šancí bylo jak šafránu, takže až do konce zápasu žádný gól nepadl. Nějak nám to na ty týmy z dolních pater tabulky nejde. Posledním třem týmům tabulky jsme rozdali šest bodů, což je dost velký luxus. Příští týden nás navíc čeká jeden z favoritů soutěže Olympie Rakovník. Musíme tedy víc zabrat!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Mucha(Liprt), – Čebiš(Cedl), Tomášek, Bičovský V.(Škranc), Hůla – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu:Šarankievič

Branky: Čebiš

Rozhodčí: Szabo

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostaní výsledky : So. Ruda - So. P. Újezd 0:2 (0:0), TJ Čistá - B. Rynholec 3:3 (1:1) – (Jopa, Stárek R., Votroubek R. – Havlík 2, Piontek), So. Srbeč - SK Lišany 12:0 (4:0) – (Svítek 6, Vožech 3, Kočí 2, Hotový), ČL Kolešovice - Ol. Rakovník 3:1 (1:1) – (Daniš, Kovář, Roubík - Uher), So. Sýkořice - FC05 Zavidov B 3:1 (1:1) – (Šulc, Hříbal, Prach – Blecha), So. Pustověty - Sp. Řevničov 1:2 (1:2) – (Čebiš – Hošek 2), SK Lány - So. Kroučová 2:4 (1:1) – (Kotulan 2, Vejrážka, Humr O. - Kiss, Kováčik).

Tipování :Srávný tip uhodl Kamík. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty