TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - Lišany 4:0 (2:0)
Mistrovské utkání 2011, 23.10.2011


p1090313
p1090314
p1090322
p1090324
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

One man show Radek Truksa*S mladíkama v sestavě*Posvícení se vydařilo*Vítězství i bez Ševy*

O posvícenském víkendu, který jsme v Pustovětech prožívali, k nám přijel soupeř z Lišan. Před zápasem se nás sešlo dokonce šestnáct, ale chyběli dva nejzkušenější borci Michal Šarankievič a Vojta Čertík. Už po minulém zápase bylo avizováno, že dáme přednost mladším klukům, aby ukázali co v nich dřímá za talent. V sestavě se tedy objevili postupně všichni mladíci, kterými náš mančaft disponuje. Jeden z nich už v první minutě zápasu pláchnul obraně hostí a zakončil jako Karel Poborský v dobách své největší slávy. Druhý gól dal opět Radek z penalty po faulu na dalšího mladíka Martina Cedla. Soupeř nehrál vůbec špatně, ale jeho akce vesměs končili před naším vápnem. Třetí branka do soupeřovi sítě padla z trestného kopu. Radek střílel po anglicku od břevna do sítě. Do konce zápasu jsme dali ještě jednu branku po individuálním průniku se prosadil opět Radek. Výborně zahrála celá obrana v čele s gólmanem. Pozápasový posvícenský řízeček byl třešínkou na dortu dobře odehraného zápasu. Příští víkend jedeme do Zavidova v neděli ráno. Zápas začíná v 10:00 hod.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bretšnajdr, Škranc(Mucha), – Liprt(Čebiš), Tomášek(Bureš), Truksa, Hůla – Cedl, Šimon.

Hráč zápasu: Truksa

Branky: Truksa 4x

Rozhodčí: Rendl

ŽK: Škranc, Liprt, Cedl

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostatní výsledky : So. Ruda - Ol. Rakovník 0:10, TJ Čistá - So. Kroučová 2:3 (1:0) – (Votroubek R., Bedenk – Husák, Kiss, Vimr), ČL Kolešovice - FC05 Zavidov B 3:0 (1:0) – (Roubík 2, Matějovský P.), So. Srbeč - B. Rynholec 5:3 (1:2) – (Kočí 2, Kratina, Hotový, Eisenstein), So. Pustověty - SK Lišany 4:0 (2:0) – (Truksa 4), So. Sýkořice - SK Lány 1:3 (1:0) – (Mutínský), So. P. Újezd - Sp. Řevničov 3:3 (0:1) – (Novák 2, Vopat - Hošek 2, Tóth).

Tipování :Srávný tip neuhodl nikdo. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty