p1080475
p1080500
p1080502
1/6

První letní příprava*Začátek nám utekl*Druhá půle v naší režii*Spousta šancí málo gólů*

Na první přípravný zápas k nám přijel tým z Janova, který se připravuje na účast v druhé třídě. Od začátku byla hra celkem vyrovnaná jenom s tím rozdílem, že hosté své šance nekompromisně proměňovali a domácí své šance zahazovali. Sice jsme prohrávali už 0:3, ale předvedená hra tomu neodpovídala. Postupem času jsme soupeře přehrávali a dostávali jsme se do šancí, které se nám podařili proměnit pouze dvě. Ještě do poločasu dal gól krásnou střelou Martin Šimon. Druhou půli jsme soupeře tlačili co to jen šlo, ale góly nepřicházely. Konečnou podobu výsledku dal Michal Šarankievič, který tváří v tvář gólmanovi nedal šanci. Příští zápas zajíždíme do Hředel, kde nás čeká silný soupeř, tak přijďte všichni ať rozložíme síly na více hráčů.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bičovský A., Bureš(Liprt), – Holeček, Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla(Mucha) – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Šarankievič

Branky: Šimon, Šarankievič

Rozhodčí: Hrivňák

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: 30

Tipování : Připravujeme tipování na novou sezónu. Pravidla soutěže naleznete zde ...

Pá 9.3. 20:00 hod.