POSLEDNÍ ZÁPAS : Panoší Újezd - So Pustověty 2:4 (1:3)

tym
jedenactka
tym
1/2

Spousta šancí na obou stranách*Míša chytil penaltu*Rozhodčí nás neměl rád*Panošové stále bez bodu*

Za krásného slunečného počasí jsme nastoupili v Panošáku k dalšímu mistrovskému utkání třetí třídy. Pohled na tabulku nás pasoval na favority zápasu, protože soupeř ještě letos nebodoval a v minulém kole dostal potupnou desítku. V samotném zápase to až tak propastný rozdíl nebyl. První dva góly jsme dali po chybách domácí obrany. Pak se hra hrochu vyrovnala a domácí snížili po trestném kopu. V poslední minutě prvního poločasu nám vyšla kombinace se zakončením do horního růžku domácí branky. Jenže po poločasové přestávce začaly být všechny sporné momenty proti nám. Domácí padali a padali a rozhodčí pískal a pískal. Vrcholem byla odpískaná penalta. Tu viděl snad jenom rozhodčí. I samotní domácí se divili, že to vůbec fouknul. Naštěstí se pravda ukázala a Michal Šperl bravurním zákrokem penaltu zneškodnil. Pak se šance střídali na obou stranách a každý mančaft dal ještě po gólu. Vezeme tři body z venku a to se počítá!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Mucha, Bureš – Cedl(Čebiš), Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Šperl

Branky: Šimon 2, Bičovský V., Šarankievič

Rozhodčí: Aksamit

ŽK: Bretšnajdr, Bureš, Fencl, Šarankievič

ČK: -

Počet diváků: 30

Ostaní výsledky : Ol. Rakovník - So. Srbeč 2:1 (2:0) – (Filip, Plánička – Kratina), FC05 Zavidov B - TJ Čistá 3:1 (0:1) – (Hlušička 2, Blecha), B. Rynholec - SK Lány 3:1 (1:1) – (Wittmayer 2, Kaválek), SK Lišany - So. Sýkořice 3:1 (1:1) – (Beneš 2, Feher), Sp. Řevničov - ČL Kolešovice 1:3 (0:3) – (Hošek – Daniš 2, Kovář), So. Kroučová - So. Ruda 1:4 (1:2) – (Kiss – Hrbek 3, Klíma), So. P. Újezd - So. Pustověty 2:4 (1:3) – (Novák, Polcar B.).

Tipování : Tentokrát správný tip neuhodl nikdo. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

So 4.8. 8:30 hod.