TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník


logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50

 

POSLEDNÍ ZÁPAS : Panoší Újezd - So Pustověty 2:4 (1:3)
Mistrovské utkání 2011, 2.10.2011


jedenactka
tym
jedenactka
tym
1/2 
start stop bwd fwd

 

 

Spousta šancí na obou stranách*Míša chytil penaltu*Rozhodčí nás neměl rád*Panošové stále bez bodu*

Za krásného slunečného počasí jsme nastoupili v Panošáku k dalšímu mistrovskému utkání třetí třídy. Pohled na tabulku nás pasoval na favority zápasu, protože soupeř ještě letos nebodoval a v minulém kole dostal potupnou desítku. V samotném zápase to až tak propastný rozdíl nebyl. První dva góly jsme dali po chybách domácí obrany. Pak se hra hrochu vyrovnala a domácí snížili po trestném kopu. V poslední minutě prvního poločasu nám vyšla kombinace se zakončením do horního růžku domácí branky. Jenže po poločasové přestávce začaly být všechny sporné momenty proti nám. Domácí padali a padali a rozhodčí pískal a pískal. Vrcholem byla odpískaná penalta. Tu viděl snad jenom rozhodčí. I samotní domácí se divili, že to vůbec fouknul. Naštěstí se pravda ukázala a Michal Šperl bravurním zákrokem penaltu zneškodnil. Pak se šance střídali na obou stranách a každý mančaft dal ještě po gólu. Vezeme tři body z venku a to se počítá!!!

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Mucha, Bureš – Cedl(Čebiš), Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Šperl

Branky: Šimon 2, Bičovský V., Šarankievič

Rozhodčí: Aksamit

ŽK: Bretšnajdr, Bureš, Fencl, Šarankievič

ČK: -

Počet diváků: 30

 

Ostaní výsledky : Ol. Rakovník - So. Srbeč 2:1 (2:0) – (Filip, Plánička – Kratina), FC05 Zavidov B - TJ Čistá 3:1 (0:1) – (Hlušička 2, Blecha), B. Rynholec - SK Lány 3:1 (1:1) – (Wittmayer 2, Kaválek), SK Lišany - So. Sýkořice 3:1 (1:1) – (Beneš 2, Feher), Sp. Řevničov - ČL Kolešovice 1:3 (0:3) – (Hošek – Daniš 2, Kovář), So. Kroučová - So. Ruda 1:4 (1:2) – (Kiss – Hrbek 3, Klíma), So. P. Újezd - So. Pustověty 2:4 (1:3) – (Novák, Polcar B.).

Tipování : Tentokrát správný tip neuhodl nikdo. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty