POSLEDNÍ ZÁPAS : Kroučová - Pustověty 2:1 (1:0)

p1090257
p1090261
p1090263
1/6

Nedaří se v koncovce*Rozhodčí hrál s domácími*Hra nebyla nejhorší*Štěstí se otočilo zády*

Za deštivého počasí jsme v nových dresech nastoupili v Kroučové a hned od úvodu přehrávali soupeře. Bohužel však bez vstřelené branky z mnoha šancí. Posléze se potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš a soupeř tečovanou střelou z dálky dal první branku zápasu. To nás troche rozhodilo a do poločasu se hra vyrovnala. Druhou část jsme soupeře opět tlačili a zase s ojedinělého protiútoku jsme inkasovali. Pak začal úřadovat rozhodčí, který dostal zřejmě o poločas dobrou klobásu a chtěl se za ní domácím odvděčit. Všechny souboje otáčel proti nám a když už jsme dali góla, tak nám ho neuznal. Jeho rozhodování první a druhé půle se nedá srovnat. Buď chtěl domácím pomoci nebo pískat fakt neumí! Nicméně za prohru si můžeme sami, protože jsme z řady šancí nedokázali skórovat a na konci jsme to už nedohonili.

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Čertík, Bičovský A.(Bureš) – Hůla(Bičovský V.), Tomášek, Bretšnajdr, Mucha - Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Bretšnajdr

Branky: Tomášek

Rozhodčí: Polívka

ŽK: Čertík, Bretšnajdr

ČK: -

Počet diváků: 50

Ostaní výsledky : So. Ruda - ČL Kolešovice 2:4 (1:3) – (Hrbek 2), Ol. Rakovník - TJ Čistá 8:0 (3:0) – (Filip 3, Koch 2, Kolář, Kalfiřt, Šmíd), FC05 Zavidov B - B. Rynholec 1:2 (1:2) – (Plincner – Wittmayer 2), Sp. Řevničov - So. Sýkořice 2:2 (2:1) – (Hošek, Pedál), SK Lišany - SK Lány 2:0 (0:0) – (Jelínek 2), So. P. Újezd - So. Srbeč 2:7 (Kubla, Novák), So. Kroučová - So. Pustověty 2:1 (1:0) – (Husák, Kováčik).

Tipování : Výsledek přesně trefili Zumik a Stan. Průběžné výsledky tipovací soutěže můžete nalézt zde ...

So 4.8. 8:30 hod.