POSLEDNÍ ZÁPAS :  So Ruda - So Pustověty 2:3 (0:1)

21042012939
21042012940
21042012941
1/3

Povinná výhra s outsiderem*První zápas “France” Straky*Dědek v životní šanci*Narození Čendy řádně zapito*

V dalším kole fotbalové soutěže jsme zajížděli na hřiště předposledního celku tabulky sokola Rudy. Podle papírových předpokladů to mělo být utkání, kde jsme byli favoritem. Domácí však nechtěli dát kůži lacino. Od začátku se hrál vyrovnaný fotbal s řadou chyb v rozehrávce. Postupem času jsme měli víc ze hry, což vyústilo v první branku zápasu, kterou vstřelil Radek Truksa. Do poločasu měli oba celky ještě nějaké šance, ale žádná neskončila gólem.

Druhý poločas začal pro nás šokem. Hned po rozehrání se domácím povedla akce a hlavou vyrovnali. Chvíli na to musel pro zranění odstoupit V. Bičovský. Nicméně jsme zabrali a dvěma góly, které připravil Michal Šarankievič, jsme šli do vedení. Doslova životní šancí pohrdl Tomáš „Dědek“ Fencl, který po x letech šel sám na branku. Gólmana však ani nadvakrát neprostřelil. Poslední půlhodinku si poprvé v Pustovětském dresu zahrál Tomáš Straka, který se postupně dostává do formy. Pět minut před koncem si počínal nešikovně ve vápně Milan Liprt a byla z toho penalta. Domácí snížili, ale na vyrovnání už nedosáhli. Po zápase nás čekala oslava narození Čeňka Bičovského, která se protáhla až do ranních hodin.

Sestava: Šperl – Bičovský A.(Straka), Bretšnajdr, Fencl, Šimon – Zuska(Škranc), Knap, Čertík, Bičovský V.(Liprt) – Šarankievič, Truksa.

Střelci: Truksa 2, Knap

Hráč zápasu: Šarankievič

Rozhodčí: Polívka

ŽK: Bretšnajdr, Liprt

ČK: -

Počet diváků: 40

Ostatní výsledky : Ol. Rakovník - So. Sýkořice 5:0 (3:0) – (Filip 2, Šmíd Z., Kalfiřt, Kolář), So. Ruda - So. Pustověty 2:3 (0:1) – (Král P., Hrbek), FC05 Zavidov B - SK Lány B 1:1 (1:0) – (Čech ml.), SK Lišany - TJ Čistá 1:2 (0:2) – (Fehér – Votroubek 2), Sp. Řevničov - So. Srbeč 2:1 (2:0) – (Hošek, Tóth), So. P. Újezd - ČL Kolešovice 2:9 (1:4) – (za hosty Daniš 3, Polánek D. 2, Jankura, Zuska ml., Kovář, Barthel), So. Kroučová - B. Rynholec 2:3 (1:3) – (Husák Jan, Husák Jakub).

Tipování : Přesný výsledek uhádli Bobro, Hanáčková, Franta Zuska, Marcel Kalík. Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...