POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty – Zavidov 2:3 (2:1)

p1090533
p1090537
1/3

Doma zase bez bodu*Diváků jak máku* Nešťastná poslední desetiminutovka*Neustále velká marodka*

V nedělním horkém odpoledni jsme hostili mladý tým ze Zavidova. Opět jsme se museli obejít bez několika hráčů. Máme na marodce sedm hráčů a museli hrát i tři hráči se sebezapřením, kteří nemají doléčená drobná zranění. Dobře zaplněný pustovětský ďolíček mohl vidět zápas dvou rozdílných poločasů. Ten první vyšel lépe našemu týmu. Dali jsme dva góly, které si připravili navzájem Truksa a Ševa. Měli jsme i několik vyložených šancí, které jsme nevyužili. To soupeř měl jedinou a hned jí dokázal využít.

Po poločase tedy 2:1. Druhá půle byla z naší strany mnohem horší. Hráli jsme dost pasivně a soupeř nás začal přehrávat. Až do 82.minuty jsme odolávali. Pak měl soupeř rohový kop, po kterém dokázal skórovat. Nutno dodat, že jsme mu to usnadnili. Rozhodující gól jsme si dali dokonce nešťastně sami. Doma nám v letošní sezóně štěstí nejde naproti

SestavaŠperl – Šnobl, Bretšnajdr, Šimon, Mucha – Zuska, Čertík, Bičovský V., Liprt(Fencl) – Šarankievič, Truksa.

Ostatní výsledky :

So. Ruda - SK Lišany 2:9 (1:4) – (Husák, Král T. – Jelínek 5, Bagi, Krůta, Žalud, Chládek), ČL Kolešovice - B. Rynholec 5:2 (3:2) – (Polánek D., Barthel, Jankura, Bauer, Kovář – Wittmayer, Piontek), So. Srbeč - SK Lány B 4:1 (2:1) – (Kratina 2, Svítek 2), Sp. Řevničov - So. Kroučová 1:1 (0:0) – (Bechyňský), So. Sýkořice - TJ Čistá 1:3 (1:1) – (Linc – Tesař, Stárek, Votroubek), So. P. Újezd - Ol. Rakovník 0:2 (0:1) – (Kalfiřt, Plánička), So. Pustověty - FC05 Zavidov B 2:3 (2:1) – (za hosty Skoupý, Čech ml., vlastní).

Tipování : Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...