25032012909
25032012910
25032012915
1/3

Začátek nám nevyšel*Výborná divácká návštěva*Zápasu by slušela remíza*Padáme o čtyři fleky*

První mistrovský zápas na jaře nám výsledkově nevyšel. Přitom všechno nám hrálo do karet. Sešli jsme se v nejsilnější možné sestavě, počasí ideální, divácká kulisa výborná, nová světelná tabule.

Zápas začal velkou šancí Martina Šimona, který střílel vedle. Potom převzali iniciativu hosté, což vyústilo v první branku zápasu. Vyrovnání přišlo asi o deset minut později. Knap vystřelil z trestného kopu, brankář míč jen vyrazil před sebe a Vojta Čertík dorazil míč hlavou do sítě. Ve zbytku poločasu se bojovalo spíše ve středu hřiště bez výraznějších šáncí.

Druhý poločas byl z naší strany herně trochu lepší, ale koncovka vázla. Soupeře jsme tlačili, ale šance nedávali. Hosté kontrovali rychlými brejky. Bohužel, jeden z brejků jim vyšel a rázem jsme prohrávali. Zaplněné nově zrekonstruované lavičky, kde se tísnilo bez mála sto diváků už žádný gól neviděly. Touto prohrou jsme v tabulce spadli až na jedenácté místo. Doufejme v lepší časy.

Sestava: Šperl – Šnobl(Bičovský V.), Bretšnajdr, Čertík, Fencl(Škranc) – Cedl(Liprt), Knap, Truksa, Zuska – Šarankievič, Šimon.

Střelci: Čertík

Hráč zápasu: Čertík

Rozhodčí: Švácha – Strouhal, Klekner

ŽK: J. Bretšnajdr

ČK: -

Počet diváků: 100

Ostatní výsledky :Ol. Rakovník - FC05 Zavidov B 1:4 (0:2) – (Kolář – Čech ml. 2, Čech st., Kraus), So. Ruda - TJ Čistá 1:3 (0:2) – (Král P.), ČL Kolešovice - So. Srbeč 5:1 (2:1) – (Krumhanzl 2, Barthel, Daniš, Kovář – Svítek), Sp. Řevničov - B. Rynholec 4:1 (2:1) – (Zejmon, Hošek, Bílek, Murčo), So. P. Újezd - SK Lány B 1:4 (1:1) – (Novák – Taneček, Hladký, Kosár, Ambrož), So. Kroučová - SK Lišany 0:1 (0:0), So. Pustověty - So. Sýkořice 1:2 (1:1) – (za hosty Slabý, Prach).

Tipování : Zahájili jsme tipovací soutěž. Přesný výsledek uhádli Sváček, Čásenský a Máša. Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...