POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty – Ol. Rakovník 2:4 (1:0)

2012-05-13-008
2012-05-13-009
2012-05-13-011
1/3

Bez Knapa to nejde*Opět dva góly z trestňáků* Prokletá desetiminutovka*Je na čase začít bodovat*

V neděli, na náš výborně připravený pažit, přijel těžký soupeř z Rakovníka. Náš mančaft se musel opět obejít bez špílmachra Míry Knapa, kterého sužují zdravotní potíže. I když jsme věděli, že soupeř je velice kvalitní a drží se hned v závěsu za vedoucím týmem, nechtěli jsme dát kůži lacino. V prvním poločase jsme se dokázali hostům vyrovnat a dokonce jsme se v 31. minutě dostali do vedení. Trestný kop z pravé strany rozehrál Truksa centrem do vápna a nekrytý Šarankievič vsítil. Toto skóre vydrželo až do konce poločasu. Hned po přestávce se nám podařilo zvýšit náskok na 2:0. Střelou z velkého vápna si připsal první gól v pustovětském dresu Tomáš Zuska. Po další velké šanci Radka T., který šel sám na brankáře, to vypadalo, že soupeř odpadá a nás čeká klidný zápas. Jenže Radek nedal a po chvilce jsme dostali gól. Nedokážu si vysvětlit, kde jsme se při tomto gólu toulali. Tímto se odstartovala desetiminutovka hrůzy. Během ní jsme dostali čtyři góly. Dva z trestných kopů a poslední napůl vlastní. Soupeř byl na koni a začal nás přehrávat. I za tohoto stavu jsme měli ještě nějaké šance, ale ty jsme nedali.

Sestava: Šperl – Šnobl, Čertík, Fencl, Šimon – Zuska(Liprt), Bretšnajdr, Bičovský V., Mucha – Šarankievič, Truksa.

Ostatní výsledky :

So. Ruda - Sp. Řevničov 0:7 (0:1), ČL Kolešovice - SK Lišany 2:1 (2:1) – (Matějovský P., Daniš – Krůta), TJ Čistá - SK Lány B 3:3 (1:1) – (Jopa 2, Blecha M. – Taneček 2, Humr O.), So. Srbeč - FC05 Zavidov B 9:2 (3:1) - (Svítek 3, Kočí 3, Hotový, Kratina, Červenka), So. Pustověty - Ol. Rakovník 2:4 (1:0) – (Šarankievič, Zuska), So. Sýkořice - B. Rynholec 2:0 (2:0) – (Klíč, Linc), So. P. Újezd - So. Kroučová 2:2 (1:2) - (Čeleda, Novák - Eminger, Bohatý T.).

Tipování : Přesný výsledek uhádli Vondra a Pavlina Nečesaná, v čele zvýšil náskok Marcel Kalík ! Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...