POSLEDNÍ ZÁPAS :  So Pustověty - So Kroučová 1:4 (1:1)

15042012935
15042012936
15042012937
1/3

Konečně výhra na domácím hřišti*První poločas jsme prospali*Druhý dominovali*Pořadatel podcenil přípravu*

Konečně to přišlo. Doma jsme vyhráli naposledy snad někdy v říjnu loňského roku. Výhru jsme si zasloužili až v druhém poločasu. Borci z Kroučové zachytili nástup do utkání a hned prvních deset minut bylo v jejich režii. Paradoxně jsme, po této desetiminutovce, vstřelili gól. Technickou střelou z velkého čtverce se trefil Knap. Hosté bojovali dál a to vyústilo ve vyrovnání, kdy po centru z pravé strany jsme si srazili míč do vlastní sítě. Pak měli hosté ještě pár šancí, ale hra už se začala pomalu vyrovnávat. Postupně jsme se začali dostávat také do šancí, které jsme neproměnili.

Po přestávce už to bylo lepší. Trochu jsme přeházeli sestavu a začali jsme mnohem víc běhat a zlepšili přihrávku. Soupeř už tolik nehrozil a náš tlak se stupňoval. V poslední půlhodince jsme už soupeře válcovali a hlavně začali dávat góly. Hned dvakrát se trefil Truksa a jednou hlavou po rohovém kopu Šimon. Stínem utkání bylo zranění Šarankieviče, který si odnesl po střetu s hostujícím obráncem tři stehy na hlavě a podcenění pořadatele (DŠ) při přípravě na zápas.

Sestava: Šperl – Bičovský A., Bretšnajdr, Fencl, Šimon – Zuska(Škranc), Knap, Bičovský V., Truksa, – Šarankievič, Liprt(Mucha)

Střelci: Truksa 2, Knap, Šimon

Hráč zápasu: Truksa

Rozhodčí: Szabo – Blín, Sedláček

ŽK:

ČK: -

Počet diváků: 40

Ostatní výsledky : ČL Kolešovice - So. Ruda 6:0 (2:0) – (Daniš 3, Vician, Barthel, Polánek D.), So. Srbeč - So. P. Újezd 10:0 (10:0) – nedohráno pro nedostatečný počet hráčů hostujícího družstva) – (Svítek 3, Hotový 3, Čermák, Kříž, Kratina, Kočí), TJ Čistá - Ol. Rakovník 1:2 (1:1) – (Votroubek R. – Plánička 2), So. Sýkořice - Sp. Řevničov 2:1 (1:0) – (Mutínský, Klíč – Zejmon), B. Rynholec - FC05 Zavidov B 0:3 (0:1) – (Štiller R., Plincner, Pešek), SK Lány B - SK Lišany 1:7 (1:3) – (Hladký – Jelínek 6, Žalud), So. Pustověty - So. Kroučová 4:1 (1:1) – (Šimon, Šarankievič, Truksa, Knap – Bretšnajdr vlastní).

Tipování : Přesný výsledek uhádli Jitka10, Sváček, Fanta, Bořík9, Petr Urban, Bičík9 a Vendemblejt. Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...