POSLEDNÍ ZÁPAS :  So Pustověty - ČL Kolešovice 0:2 (0:0)

08042012922
08042012924
08042012925
1/3

Důstojná prohra*Favorita jsme řádně potrápili*Velká marodka v týmu*Poprvé v sezóně nedáváme gól*

V dalším kole třetí třídy jsme doma přivítali nejžhavějšího favorita na postup do dvojky Český Lev Kolešovice. Bohužel jsme nemohli počítat s nemocným Šnoblem, Knapem, Liprtem a Čebišem. K tomu když se připojí dlouhodobě zranění Bureš, Hůla, Straka a pracovní povinnosti Čertíka, tak nás bylo akorát dvanáct. Do zápasu jsme šli s obrannou taktikou a spoléhali na nějaké okénko v soupeřově obraně. Celý první poločas jsme soupeři soustavně narušovali jeho kombinace a sem tam jsme i zaútočili. Bez výrazných šancí skončil poločas bezbrankovou remízou.

V druhém poločase soupeř stupňoval tempo a jeho tlak narůstal. V sedmdesáté minutě už udeřilo. Šťastnou střelou se dostal soupeř do vedení. Hru jsme trochu otevřeli a pokoušeli jsme se vyrovnat. Z našich protiútoků však žádný gól nepadl. Soupeř ještě v poslední minutě zápasu upravil skóre na 0:2 a bylo po nadějích. Byl to pro nás první zápas v této sezóně, kdy jsme nevstřelili ani gól. Snad to příště prolomíme.

Sestava: Šperl – Bičovský A., Bretšnajdr, Fencl, Šimon – Zuska, Bičovský V., Truksa, Škranc(Mucha) – Šarankievič, Cedl.

Střelci: -

Hráč zápasu: Šperl

Rozhodčí: Sýkora – Šefara, Vyhnanovský

ŽK: Čertík

ČK: -

Počet diváků: 40

Ostatní výsledky : Ol. Rakovník - SK Lány B 6:0 (3:0) – (Topinka 2, Kolář 2, Plánička, Řenč), So. Ruda - So. Srbeč 0:2 (0:1), SK Lišany - B. Rynholec 3:1 (2:0) – (Fehér, Jelínek, Krůta), So. Kroučová - FC05 Zavidov B 1:5 (0:2) – (Vimr), Sp. Řevničov - TJ Čistá 4:0 (2:0) – (Petráček 2, Tóth, Hošek), So. P. Újezd - So. Sýkořice 0:2 (0:1), So. Pustověty - ČL Kolešovice 0:2 (0:0).

Tipování : Přesný výsledek uhádli Bořík9, Kámo, Marcel Kalík, Roman Hrouda a dokonce i Roman Molek ! Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...