POSLEDNÍ ZÁPAS : Lišany - Pustověty 1:4 (0:3)

p1090529
p1090513
p1090529
1/2

Skvělý začátek zápasu*Sázka na brejky se vyplatila*Vezeme tři body*Vezeme tři zraněné hráče*

Do zápasu jsme vstoupili výborně. Hned po čtyřech minutách V. Bičovský uvolnil ve vápně soupeře T. Zusku a ten nechytatelnou střelou do horního rohu brány, nedal domácímu gólmanovi šanci – 0:1. O pět minut později jsme rozehrávali rohový kop. Ke střele se dostal V. Bičovský, brankář vyrazil míč k R. Truksovi a ten mu ho vrátil do jeho sítě – 0:2. V sedmnácté minutě už to bylo 0:3. Na centr do vápna si nabíhal M. Šarankievič a svým důrazem přiměl domácího obránce k vlastnímu gólu. První poločas jsme dohráli ve stejném stylu. Byli jsme nebezpeční a vytvářeli jsme si šance z rychlých brejků. Do druhého poločasu jsme vstoupili o poznání pasivněji. Soupeř začal víc běhat a přitlačil nás k našemu vápnu. Pak vstřelil po standardní situaci gól na 1:3 . Z důvodů zranění našich hráčů jsme museli přeskupit naše řady a začít bojovat. Soupeř sice tlačil, ale zapomínal na zadní vrátka. Několik brejkových situací jsme nevyužili, i když vyloženě volali po gólu. Deset minut před koncem to ale přišlo. V. Bičovský poslal míč na křídlo, kde se uvolnil S. Hůla a přesným centrem vybídl „Ševu“ ke vstřelení čtvrtého gólu v soupeřově síti. Poté už se zápas jen dohrával.

SestavaŠperl – Šnobl(Škranc), Fencl(Hůla), Šimon, Bičovský A. – Zuska, Bretšnajdr, Bičovský V., Mucha – Šarankievič(Liprt), Truksa.

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - So. Ruda 8:0 4:0) – (Filip 3, Kalfiřt, Šmíd Z., Šmíd M., Dyršmíd, Plánička), Sp. Řevničov - So. P. Újezd 5:0 (4:0) – (Bechyňský 2, Petráček 2, Vacínek), FC05 Zavidov B - ČL Kolešovice 2:0 (0:0) – (Čech st., Beneš),  SK Lišany - So. Pustověty 1:4 (0:3) – (Chládek – Zuska, Truksa, Šarankievič, vlastní Kaňák), So. Kroučová - TJ Čistá 1:2 (0:0) – (Hejda p.k.), B. Rynholec - So. Srbeč 3:1 (1:1) – (Matějka 2, Malík), SK Lány B - So. Sýkořice 1:2 (0:0) – (Humr M. – Mutínský 2).

Tipování : Průběžnou výsledkovou listinu můžete nalézt zde ...