POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Kroučová 1:2 (0:0)

Mistrovské utkání jaro 2011, 7.5.2011, 20.kolo

1
2
3
1/3

Nedáváme góly*Otevřeli jsme Olympii a Janovu cestu za titulem*Nedaří se stabilizovat sestavu*Příští zápas hodně napoví*

První půle zápasu byla ve znamení promarněných šancích na obou stranách, hodně běhání, taktizování atd. Nemastná, neslaná skončila 0:0. Soupeř měl malinkou převahu ze začátku poločasu, ale ke konci půle jsme naopak mi zahodili asi tři tutovky.

Po poločase soupeř (dá se říci) šťastně vstřelil dva góly a ještě nedal penaltu. Vypadalo to, že je po zápase. Opak byl pravdou. Od penalty hostí jsme převzali otěže zápasu a notně přitlačili na pilu. Z móře šancí, jsme po hříchu proměnili jenom jedinou. Není pohoda, není štěstí = nejsou body.

Nejvíce na našem zaváhání a remíze Čisté vydělala Rakovnická Olympie, která tento týden nehrála a Janov. Čelo tabulky se úplně vyrovnalo. Asi nejlehčí los má právě Olympie a Janov má velmi podobný. Jsou to nejvážnější kandidáti na postup do druhé třídy.

Sestava: Šnobl, Fencl, Bičovský A.(Mucha), Čebiš, – Drexler, Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla – Šarankievič, Šimon.

Hráč zápasu: Fencl

Branky: Šarankievič

Rozhodčí: Švácha

ŽK: Šnobl, Čebiš

ČK: -

Počet diváků:  60

Tipování : přesný tip a plný počet bodů v tomto kole získali znovu Libor Hájek, dále Rendolf a Stoupa. Rendolf a Libor Hájek svými opět přesnými tipy zvýšili svůj náskok v čele průběžného pořadí. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

Ne 8.4. 16:30 hod.