Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník
 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50
 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : Sokol Pustověty - Sokol Kněževes 5:4 (1:4)

Přípravný zápas jaro 2011, 12.2. 2011

 

jedenactka 

 

Kněžák hrál pouze hodinu*Matadoři vyškolili mladíky*I na schůzi byla forma dobrá*Neporazitelnost trvá i v přípravě*Rošády v sestavě přinesly výhru*

První přípravný zápas nám nakonec vyšel a druhotřídní Kněževes jsme porazili. Začátek zápasu však nebyl nejlepší. Soupeř začal ve velkém tempu a asi v 15.min. již vedl 4:1. Vše nasvědčovalo tomu, že dostaneme tvrdou lekci od týmu, který minulý týden nastřílel Kroučové 13 gólů. Ale co se nestalo – trenér zamíchal sestavou a hra se postupně vyrovnávala. V druhém poločasu soupeř odpadl jak po fyzické stránce, tak v rozehrávce a kombinaci. Toho využili „staří koně“, kteří neupustili od svého nastaveného tempa a nastříleli soupeři čtyři branky. Večer se vše probralo na výroční schůzi a s krásným pocitem z vítězství se oslavily 42. narozeniny našeho stopera. Jen tak dál, pánové!!!

 

Sestava: Tomášek – Šnobl, Fencl, Knobloch, Bičovský A. – Hůla, Čebiš R., Bičovský V., Šimon – Šarankievič, Hatala. Hokejově střídali: Bretšnajdr, Kalík

Branky: Šnobl, Šarankievič, Čebiš, Hatala, Šimon

Rozhodčí: Polívka

ŽK: -

ČK: -

Počet diváků: -

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty