Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník
 
 
logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50
 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : So Pustověty - So Janov 1:2 (1:1)
 
 
Mistrovské utkání jaro 2011, 18.6.2011, 26.kolo
 

 

dsc_2836
dsc_2838-kopie
dsc_2841-kopie
p1080475
p1080500
p1080502
1/6 
start stop bwd fwd

 

 

 

Janov v eufórii*Hra lepší než výsledek*Dokopná už v nové klubovně*Další 40cítka v mančaftu*

Posledním soupeřem v této sezóně bylo mužstvo Janova, které už mělo jistotu postupu do vyšší soutěže. Tým sebou přivezl i početnou diváckou skupinu, která byla o zápas hodně slyšet. Ještě než se zápas rozjel, dostali hosté pohár za vítězství ve třetí třídě. Pak už začal zápas ve kterém jsme měli více ze hry, ale góly jsme nějak nemohli dát. Hlavně do doby než se zranil Venca Drexler jsme soupeře do ničeho nepustili a fotbalově ho přehrávali. Asi tak v polovině první půlky jsme dali po hezké akci gól, ale soupeř z ojedinělé akce na konci poločasu vyrovnal. Ve druhé půlce se hra trochu vyrovnala. Soupeř z jedné šance dal góla a naše nadějné šance zústali nevyužity.

Přejeme Janovu, aby jim euforie vydržela i ve druhé třídě a naskočili do ní jako se to povedlo před lety nám (dlouhou dobu jsme jí dokonce vedli).

Dokopná s oslavou čtyřicátin Ládi Bureše byla v naší nové klubovně. Klubovna sice ještě není dokončena do finální podoby, ale zimou, žízní a hladem jsme rozhodně netrpěli.Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bičovský A., Čebiš, – Drexler(Hatala), Bičovský V., Bretšnajdr, Mucha – Šarankievič, Hůla

Hráč zápasu: Bičovský V.

Branky: Bičovský V.

Rozhodčí: Lédl

ŽK: Bičovský A., Hatala

ČK: -

Počet diváků: 50

 

Tipování : přesný tip v tomto kole odhadl Bos, Pepa Maršál a Marta 63. Blahopřejeme výherci panu Liboru Hájkovi, který uhájil své vítězství před Bohoušem jen díky většímu počtu přesně tipnutých výsledků. Slavnostní vyhlášení tipovací soutěže a převzetí ceny se plánuje během fotbalového turnaje Memoriál Stanislava Mikovce, který proběhne v Pustovětech 16.7. 2011. Konečné pořadí pořadí tipujících naleznete zde ...

 

 

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 20.8. 2022 v 17:00 hod

mistrovské utkání

 

Sp. Lužná logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Kučera Ondra

Elznic Tomáš

Šnobl Dušan


JSME NA FACEBOOKU

- výsledky hned po zápase

- aktuální ohlasy, názory

- zprávy z klubu

- komentáře a fotografie

 

to vše najdete na našem facebooku.

 

Staňte se našimi fanoušky!

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Pustověty
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby