Fotbalový klub TJ Sokol Pustověty

účastník III. třídy okresního přeboru Rakovník 
 
 logo_sokol_50logo_sokol_50logo_sokol_50 
 
POSLEDNÍ ZÁPAS : TJ Čistá - So Pustověty 4:1 (2:1)
   
Mistrovské utkání jaro 2011, 12.5.2011, 21.kolo

 

1
2
3
4
1/4 
start stop bwd fwd

 

 

Sestava slátaná na poslední chvíli*Děláme školácké chyby*Kdeže podzimní výkony jsou*Padáme na čtvrté místo*

Už od začátku bylo všechno špatně. Práce, zranění a ne zrovna dobrý přístup hráčů k tomuto důležitému utkání se výrazně projevilo na výsledku utkání. A to ještě někteří museli nastoupit se sebezapřením, aby nás bylo jedenáct. Takto se o titul nehraje!!!

Zápas jsme nezačali až tak špatně, ale po-té jsme soupeři doslova darovali dvoubrankové vedení. Do poločasu se nám ještě podařilo snížit a vypadalo to jako by se hra hodně vyrovnala. Po půli dostáváme třetí gól a až do konce zápasu hrajeme hodně rozpačitě. Většinou jsme v zápasech měli lepší druhé poločasy, ale to se teď nestalo. Klesáme na čtvrté místo a jen těžko se budeme škrábat nahoru. Snad se příští týden situace zlepší.

 

  

Sestava: Šperl – Šnobl, Fencl, Bičovský A., Mucha – Drexler, Bičovský V., Bretšnajdr, Hůla - Šarankievič, Kalík(Hatala).

  

Hráč zápasu: Fencl

Branky: Bretšnajdr

Rozhodčí: Rendl

ŽK: Bičovský A.

ČK: -

Počet diváků:  60

 

Tipování : přesný tip a plný počet bodů v tomto kole získali Ivana a Vráťa. Průběžné pořadí tipujících naleznete zde ...

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

 

So 6.10. 16:00 hod.

Soutěžní utkání

 

Hředle logo_sokol_50 Pustověty

NAROZENINY SLAVÍ

Sixta Jakub

Šnobl Dušan


AKTUÁLNÍ POČASÍ

Rodinná firma PATERA byla založena v roce 1993. Již od svého počátku se zabýváme prodejem a servisem zahradní, lesní a malé komunální techniky.
Údržba městských komunikací Rakovník
Kovovýroba Šperl, vrata, brány, rolety, žaluzie LOMAX
ROSTLINNÉ komodity, PESTICIDY, OSIVA, HNOJIVA, PRODEJNY hospodářských potřeb
CENTRUM MÍCHÁNÍ BAREV, ZATEPLOVACÍ SYSTÉMY, PŮJČOVNA NÁŘADÍ
Firma Froněk, spol. s r.o. je soukromá česká stavební společnost střední velikosti, která se zabývá výstavbou pozemních komunikací, těžbou kamene, jeho zpracováním na drcené kamenivo a výrobou směsí kameniva obalených asfaltem (asfaltové směsi). Na českém trhu působí již od roku 1993 a to převážně v regionech středních, západních a severních Čech.
Herold Řeznické Potřeby
Pustověty