PUSTOVĚTY - OLEŠNÁ 7:4 (2:1)

Mistrovské utkání, 7.9. 2019

olesna

SESTAVA: Beneš – Šnobl (Bičovský V.) Hovorka, Volráb, Matějovský P. –  Elznic, Hula J., Truksa (Hůla), Kameník – Peták, Hula O.

STŘELCI: Peták (Hula J.), Truksa (Bičovský V.), Elznic (Peták), Bičovský V. (Hula J.), Bičovský V. (Truksa), Truksa (Hula J.), Peták (Bičovský V.)

HRÁČ ZÁPASU: Elznic

ROZHODČÍ: Strouhal

ŽK: Hovorka, Truksa

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 85

* Zápas jak na houpačce * Sedm kulí jako v Sarajevu * Divák si přišel na své *

Třetí kolo okresního přeboru a do Pustovět přijíždí další silný soupeř Olešná. Před soutěží Olešná značně posílila kádr a byla pasována na jednoho z favoritů.

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Hosté byli aktivnější a po delší neurovnané pasáži hry dostáváme góla. Hru jsme dokázali vyrovnat až ke konci prvního poločasu. Zlepšeným pohybem a přesnější kombinací jsme do přestávky skóre otočili. Otočku ve výsledku neunesl hostující středopolař a nechal se zbytečně vyloučit.

Do druhého poločasu jsme tedy vstupovali s jedním hráčem navíc. Když jsme přidali třetí a čtvrtý gól, zdálo se, že si už zápas pohlídáme. Jenže soupeř to nezabalil a dokázal srovnat skóre na 4:4! Závěr ale patřil opět nám. Hostům došly síly a my jsme se dokázali ještě třikrát prosadit. Diváci tak viděli jedenáct gólů!

Trenér: Je to jak ve snu. Na začátku soutěže máme hodně těžký los. Že budeme mít šest bodů po třech těžkých zápasech, to asi nečekal nikdo.