SESTAVA: M. Beneš, D. Šnobl, J. Knap, M. Šimon, J. Daniš (69. S. Hůla), M. Elmerich (80. A. Bičovský), P. Hovorka, R. Truksa, M. Kameník (65. V. Bičovský), M. Sharankevych, J. Bauer

ŽK:

ČK: Šimon

POČET DIVÁKŮ: 80

* Slabé Slabce * Vysoká výhra i v desíti * Daniš šest gólů *

Po letech jsme na našem hřišti přivítaly Slabce, se kterými jsme bojovali ve III. třídě. Po smolných utkáních v miinulých kolech jsme tentokrát nutně potřebovali získat body.

I přes výpadky v sestavě jsme se do utkání pustili s vervou a již v 7. minutě skóroval Radek Truksa. Soupeř nedokázal vzdorovat našemu tlaku a tak jsme již po čtvrt hodině hry vedli 3:0. Ve 40. minutě byl za stavu 4:0 zbytečně vyloučený Martin Šimon, ale k údivu všech přítomných na hřišti to nemělo průběh utkání žádný vliv. I v desíti hráčích jsme pokračovali v kanonádě a přidali dalších 7 gólů. Velký den měl Járyn Daniš, který skóroval šestkrát.

Trenér: Slabce předvedly slabý výkon, škoda vyloučeného Martina Šimona.