SESTAVA: Matějovský M. – Kameník, Hovorka, Sharankevych, Matějovský P. (Bureš) – Elmerich, Koláček, Bauer, Sixta – Truksa (Langmajer), Šimon (Bičovský V.)

ŽK: Koláček

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 80

* Pětadvacet minut a šlus * Citelně chyběl Knap * Šlágr kola ovládl soupeř *

Utkání se dalo nazvat šlágrem kola, protože na sebe narazili dosud neporažené celky třetí třídy. Bohužel jsme nemohli počítat s účastí našeho kapitána, páč se zrovna válel někde u moře.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a vytvářeli jsme si velké šance na vstřelení gólu. Jenže Lubenská branka byla pro nás zakletá. Hosty jsme asi tak pětadvacet minut přehrávali a byli lepším týmem. Pak ale přišla jediná nepozornost při bránění a hosté udeřili. Do přestávky se nám hra nějak zhroutila a nechali jsme si dát ještě dva góly. Do toho se nám ještě zranil Truksa, takže po Knapovi jsme přišli o dalšího klíčového hráče.

Po přestávce byla absence těchto hráčů cítit. V útoku jsme vůbec neudrželi míč a kombinace nám taky dvakrát nešla. Soupeř si výhru pohlídal. Na obou stranách ještě padl jeden gól. O ten náš se zasloužil střelou k tyči Elmerich.

Trenér: Dnešní zápas rozhodla naše neproduktivita. Kdybychom po začátku zápasu vedli 3:0, asi by byl vývoj jiný. Nestalo se, soupeři gratulujeme.