SESTAVA: Beneš – Šimon, Hovorka (Matějovský M.), Sharankevych, Bureš – Kameník, Koláček, Knap, Bauer – Truksa, Bičovský V. (Hůla)

ŽK: Truksa, Bauer

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 120

* Derby v náš prospěch * Fotbal moc krásy nepobral * Rozhodla penalta *

Derby s Pavlíkovem nás čekalo v dalším kole třetí třídy. A jak to tak bývá, v derby se může stát cokoliv.

První branka utkání padla ve 14.min. po chybě hostí ve vlastním vápně, když se míč následně dostal k Truksovi a domácí kanonýr mířil zpoza šestnáctky přesně - 1:0. Na druhé straně zakončil Kříž kombinaci s Ledvinou nepřesně. Pustověty následně nastřelily tyč, poté byl v koncovce nepřesný z úrovně penalty Truksa. Ve 22.min. se hezky uvolnil přes dva hráče Kindl, ale jeho zakončení nenašlo prostor domácí branky. Na další šanci se čekalo až do poslední minuty prvé půle, když tečovanou střelu Bičovského vykryl L. Beneš.

Do druhé půle přišla čerstvá pavlíkovská síla Hink a bylo to znát. První svou střelou trefil domácího brankáře, v další šanci po přiťuknutí Ledviny poslal bombu do břevna a následnou dorážku M. Beneš lapil. V 61.min. fauloval pavlíkovský obránce Bauera a penaltu proměnil Knap - 2:0. V 70.min. mohli jít domácí do trháku, ale Koláčkova přihrávka na Truksu byla do ofsajdu, a tak gól nebyl uznán. Čas plynul a Pavlíkov si vytvářel tlak. Ten korunoval v kontaktní branku, když přesně k tyči mířil kapitán Polcar - 2:1. Vyrovnat mohl Hink, ale jeho střelu k tyči vychytal Beneš, který tak napomohl k zisku tří bodů.

Trenér: Dneska se nám hra moc nedařila. Některé individuální výkony byly podprůměrné.