branov1
branov2
1/2

SESTAVA: Matějovský M. – Kameník (Šnobl), Šimon, Sharankevych (Hůla), Matějovský P. – Elmerich (Mucha), Sýkora, Knap, Bauer – Truksa, Bičovský V. (Beneš)

STŘELCI: Šimon (Bičovský V.), Knap (Truksa), Knap (Kameník), Šimon (Bičovský V.), Truksa (Bauer)

HRÁČ ZÁPASU: Šimon

ROZHODČÍ: Strouhal – Švácha, Vodrážka

ŽK: Matějovský P.

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 120

* Vítězství ozdobeno bůrem * Na fotbal se dalo koukat * Druhé místo máme jisté *

V krásném slunném svátečním odpoledni jsme přivítali na skvěle připraveném trávníku v derby Branov. V sestavě nám chybělo pár opor, ale početně jsme je dokázali nahradit.

Od začátku zápasu byla převaha na naší straně. Docela dobře jsme kombinovali a dostávali jsme se do dobrých šancí. Poslední dobou nás ale trápí proměňování těchto šancí. Tak jsme si pomohli standartkou. Po rohovém kopu dal hezký gól hlavou Martin Šimon. Ke konci poločasu přišla asi naše nejlepší pasáž zápasu, kdy jsme soupeře přehrávali pohlednými akcemi a převahu jsme dokázali přetavit i ve dvě branky, které vstřelil Míra Knap.

Druhý poločas plynule navázal na ten první. Pár zahozených šancí, hlavně samostatný nájezd V.Bičovského volal po gólu, a branka opět po rohu. Po vedení 4:0 jsme malinko polevili a soupeř se snažil alespoň o korekci stavu. To se mu podařilo po nařízeném pokutovém kopu. Sice si myslíme, že byl odpískán neoprávněně, ale vem to čert. Konečné slovo měl Radek Truksa, který v poslední minutě zápasu vymetl pavučinky v hostující brance.

Jelikož Lubná porazila třetí Roztoky, tak už čtyři kola před koncem soutěže nás nemůže nikdo o druhé místo připravit – skvělá sezóna!!!

Trenér: Utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.