SRBEČ - PUSTOVĚTY  3:6 (2:3)

Soutěžní utkání, 21.5. 2017

tym 2017

SESTAVA: Tomášek – Šnobl, Hovorka, Sharankevych, Bureš – Hůla, Knap, Bauer, Škranc (Mucha) – Truksa, Bičovský V. (Beneš)

STŘELCI: Truksa (Bičovský V.), Truksa (Knap), Bičovský V. (Truksa), Truksa (Bauer), Truksa (Hovorka), Bičovský V. (Bauer)

HRÁČ ZÁPASU: Truksa

ROZHODČÍ: Strouhal

ŽK: Škranc

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 40

* Mizerný vstup do zápasu * Obrat řídil Truksa * Druhá půle v naší režii *

S nekompletní sestavou jsme odjížděli na půdu poslední Srbče. Nečekalo nás nic lehkého. Vždyť jasný vítěz třetí třídy zde vyhrál pouze 3:2. Menší hřiště s tvrdým podložím, nám také do karet moc nehrálo.

Vstup do zápasu se nám zrovna moc nepovedl. Chtěli jsme hrát aktivně, ale nějak jsme šetřili kroky a domácí nás přehrávali. Vrcholem toho byl gól domácích a nastřelené břevno. Další moment, který nás mohl srazit, byla neproměněná penalta, kterou Truksa kopl do brankáře. Naštěstí se nám podařilo využít hned tři protiútoky v relativně krátkém sledu po sobě.

Druhý poločas už byl z naší strany o něčem jiném. Zpřesnili jsme hru, začali víc běhat a soupeře přehrávali hlavně ve středu pole. Výsledkem tohoto tlaku byly další tři góly a spousta šancí. Střelecky se zaskvěl Radek Truksa, který celkově zaznamenal hned čtyři branky.

Trenér: Sice jsme museli na sebe někdy pořádně zakřičet, alespoň bylo cítit, že jsme v zápase. Druhý poločas už byl podle našich představ.