SESTAVA: Beneš – Šimon, Hovorka, Sharankevych, Bureš (Bičovský A.) – Hůla, Knap, Bauer, Škranc – Truksa, Bičovský V. (Mucha)

STŘELCI: Truksa (Bauer), Truksa (Škranc), Hůla (Truksa)

ŽK: Šimon, Truksa

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

* Přestřelka v úvodu * Nedáš - dostaneš * Zlepšení na body nestačilo *

Opět v nekompletní sestavě jsme se museli postavit domácímu Baníku, který okupuje přední místa tabulky třetí třídy.

Začátek zápasu nachytal v nedbalkách obrany obou družstev. Zhruba po dvaceti minutách hry svítilo na ukazateli skóre 3:2. Ještě než se začalo střílet do černého, udál se moment, který by možná ovlivnil celý zápas. Truksa pláchl obraně domácích, běžel sám na bránu a domácí Brabec ho stáhl k zemi. Za podobný zákrok jsme v sezóně dostali červenou a čekali jsme, že tady padne taky. Jenže rozhodčí, k údivu všech, vytáhl pouze žlutou kartu. Vzápětí jsme už šli do vedení, když se prosadil Truksa středem hřiště a střelou mezi nohy rozvlnil síť domácí branky. Chvilku na to zaváhala naše obrana a bylo vyrovnáno. Pak se pokračovalo v přestřelce, kdy byli šťastnější domácí. Vždy se nám vymstilo známé pořekadlo nedáš – dostaneš. Domácím gólům vždy předcházela obrovská naše šance.

Druhý poločas jsme zahájili ve velkém stylu. Domácí jsme sevřeli na jejich půlce, ale pálili jsme jednu šanci za druhou. Tento tlak trval zhruba do sedmdesáté minuty a my z něj vytěžili pouze jednu branku, kterou vstřelil Hůla. Škoda, mohlo tam toho padnout mnohem víc. V závěru zápasu se hra vyrovnala a soupeř se ještě jednou prosadil z ojedinělé akce.

Trenér: Zápas bych viděl tak na plichtu. V útoku jsme zahodili spoustu šancí a v obraně nemáme tak rychlé hráče, aby stíhali domácím mladíkům. Hlavně za druhou půli jsme si nějaký ten bodík zasloužili.