SESTAVA: Tomášek – Šnobl, Kebrle (Krejčí, Mucha), Šimon, Kameník – Hůla (Bičovský A.), Bičovský V., Knap Bauer – Truksa, Škranc (Bureš)

ŽK: Šnobl

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

SLUNÍČKO NÁS USPÁVALO * ZLEPŠENÁ HRA PŘIŠLA AŽ SE ZÁPADEM SLUNCE * PŘEZIMUJEME V TOP PĚTCE *

Poslední podzimní zápas připomínal spíše letní začátek sezóny. Teplé a slunečné počasí a krásně připravené hřiště v nás evokovalo spíše pohodičku a relax než nějaké běhání. A v tomto ospalém rozpoložení jsme vstoupili do zápasu.

Ze začátku zápasu jsme si sice občasné šance vytvářeli, ale nevyužívali jsme je. Vůbec se nám nechtělo běhat, nabízet se a jenom jsme čekali, jestli všechno nepřijde samo a neudělá se za nás. Nepřišlo a neudělalo. Naopak hostům se hrát chtělo, postupně přebrali iniciativu a přehrávali nás v poli. Již v 15. minutě jsme navíc udělali chybu ve vlastním vápně a Řevničovu se podařilo skórovat. A opět bylo zaděláno na další ostudný výsledek. V našem spacím tempu jsme pokračovali a celý zbytek prvního poločasu jsme tak promarnili.

O přestávce jsme naši malátnou hru rozebrali, zamíchali se sestavou a snažili se navzájem do zbytku zápasu vyhecovat.

Do druhého poločasu se nám vyšší stupeň zařadit nakonec podařilo a začali jsme makat na plno. Hostům jsme vzali vítr z plachet, obsadili hřiště, zlepšili kombinaci a začali se více dostávat do šancí. Naše vyšší nasazení bylo odměněno a vyústilo ve střelení dvou gólů v rozmezí deseti minut. Obě zaznamenal Radek Truksa, který v 53. minutě dostal pěkný pas od Dušana Šnobla, utekl svému obránci a křižnou střelou prostřelil brankáře Řevničova. O deset minut později utekl znovu, dostal se k míči jako první a přehodil vybíhajícího brankáře Peterku. Ačkoliv byl závěr zápasu hodně napínavý, za výkon ve druhém poločase jsme si výhru zasloužili.

Jelikož máme poslední zápas předehraný, podzimní část pro nás skončila. Na kontě máme 8 výher a 3 porážky a nejhůře můžeme skončit na čtvrtém místě, což je skvělé.

Tipovačku vyhrála Monika a kanadské bodování Radek Truksa. Oběma blahopřejeme - Monika dostane od klubu sud piva a Radek pochvalu.

V sobotu 14.11. pořádáme v naší klubovně od 15:00hod dokopnou, během které náš podzimní výkon probereme a důkladně oslavíme. Zveme Vás!