SESTAVA: Tomášek – Šnobl (Bureš), Kebrle, Šimon, Hůla – Fronk (Kameník), Knap, Langmajer (Krejčí), Bauer – Truksa, Bičovský V. (Škranc)

ROZHODČÍ: Hamouz – Beran, Sosna

ŽK: Bičovský V., Knap, Kebrle, Kameník, Truksa

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

DRUHÁ TĚŽKÁ PORÁŽKA * ZRANĚNÍ NÁS PRONÁSLEDUJE ČÍM DÁL VÍCE * I PŘES DVA DEBAKLY DRŽÍME DRUHÉ MÍSTO *

Měl to být vyrovnaný šlágr kola, kde budou rozhodovat maličkosti a čekalo se vyrovnané skóre. Vyrovnané to bylo, ale jen ve hře na hřišti. Jenže, soupeř z čela tabulky dával góly a nedělal tak velké hrubice v obraně. Dokonce si troufám říct, že jsme v zápase, alespoň do stavu 1:3, byli lepším týmem než soupeř. Branky jsme nedali a poločas tečeme 0:2.

V druhém poločase se nám podařilo snížit a k vyrovnání nebylo daleko. Dostali jsme hosty pod tlak, ale opět jsme vytvořili několik chyb po sobě a Kroučováci dali branku na 1:3. To byl asi zlomový moment utkání. Pak už to nestálo za nic. Hra se nám postupně rozpadala se zraněními klíčových hráčů. Již v prvním poločase musel odstoupit Langmajer a v druhém Knap. Zápas jsme dohrávali v desíti.

Ani na příští zápas to se sestavou nevypadá dobře. Vinou zranění jsou mimo Sharankevych, Červený, Langmajer, Knap a z pracovních důvodů nemůžou Fronk, Mucha a asi Sixta. Navíc zřejmě nebude ani Tomášek. Takže je nás jedenáct a bez brankáře. Apeluji na všechny, pokud to jen trochu jde, přijďte! Máme přeci posvícení a hrajeme v sobotu (14:30)!!!