SESTAVA: Tomášek – Šnobl, Kebrle, Šimon, Kameník, – Hůla (Mucha), Knap, Langmajer, Bauer (Škranc) – Truksa, Červený (Bičovský V.).

ROZHODČÍ: Špidra – Vyhnanovský, Dědek

ŽK: Kameník, Kebrle

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

DERBY JE VŽDY TROCHU JINÝ ZÁPAS * TOMÁŠKOVU NEPRŮSTŘELNOST UKONČILA PENALTA * BODY JSME NAKONEC UHÁJILI *

V třetím kole soutěže bylo na pořadu derby s Branovem. V sestavě jsme se museli obejít bez trojice šutérů (Sharankevych, Fronk, Sixta), kteří si plnili pracovní povinnosti. I tak se nás sešlo dost a naše střídačka byla celkem zaplněná.

Samotný zápas až tolik fotbalové krásy nepobral. Typické derby. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale šancí na vstřelení branky bylo minimum. Naším akcím chybělo dobré finální vyřešení. Spoustu míčů nám hlavně odebíral zkušeně hrající hostující stoper. Až v třicáté minutě to přišlo. Centr z leva Truksa hlavou prodlužuje a na zadní tyči se zjevil osamocený Knap a dává první gól. Do poločasu měl ještě šance Šimon, ale hlavičkové pokusy neproměnil.

Druhý poločas jsme začali aktivně a po faulu na Knapa ve vápně se kopala penalta. Tu s přehledem proměnil Truksa. Vypadalo to, že spustíme ofenzivní lavinu a ještě nějaké branky přidáme. Jenže se tak nedělo. Hosté značně ukřivděni začali vyvíjet dosti nesportovní tlak na rozhodčího. Soudce se dlouho držel, ale nakonec podlehl. Rasocha si v našem vápně šlápnul na balon a upadl. Rozhodčí kompenzoval a nařídil pokutový kop proti nám. Hosté využili a dali nám vůbec první branku v sezóně. Závěrečné drama už gól nepřineslo a bereme opět plný počet bodů. Po zaváhání Kroučové poskakujeme na druhou příčku tabulky.