img_4175
img_4177
1/2

SESTAVA: Tomášek – Šnobl (Bureš), Sharankevych, Šimon, Kebrle (Břicháček) – Kameník (Hůla), Langmajer, Knap, Bauer – Truksa, Bičovský V.

STŘELCI: Bičovský V. (Kameník), Truksa (Knap), Knap (Kameník), Truksa (Langmajer), Truksa (Knap), Šimon (Knap), Bičovský V. (Truksa), Knap (Truksa), Břicháček (Truksa), Bičovský V. (Truksa), Knap (Bičovský V.), Truksa (Knap), Truksa (Knap), Hůla (Truksa)

HRÁČ ZÁPASU: Truksa – S obranou soupeře si dělal, co chtěl a za zápas nasbíral deset kanadských bodů, za pět gólů a pět asistencí.

ROZHODČÍ: Vodrážka – Říha, Brejník

ŽK: Kameník

ČK: -

POČET DIVÁKŮ: 60

S ČARODĚJNICEMI PŘIŠLY GÓLY * PŘESTŘELKA KE KONCI ZÁPASU * HISTORICKÝ ZÁPIS DO STATISTIK *

V Pustovětech ještě nestačila dohořet čarodějnická vatra a už se nastupovalo k utkání s posledním celkem soutěže Srbčí. Po nevydařeném zápase na Branově jsme udělali hned několik změn v sestavě a vyplatilo se.

Že zápas bude bohatý na góly, ukázal hned samotný úvod. V šesté minutě to bylo už 2:0, když se trefili oba forvardi. A v dobré pohodě se pokračovalo dále. Pěkně jsme kombinovali a do poločasu ještě přidali nějaké ty branky.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velice vlažně a tak nějak se pořád nic nedělo. Pak ale přišel nevídaný uragán. Za posledních dvacet minut zápasu jsme nastříleli osm gólů a k tomu ještě dva inkasovali. Fanoušci tak mohli vidět v průměru jednu branku za dvě minuty hry. Čtrnáct gólů v soupeřově svatyni nepamatuje ani čtyřicetiletá historie našeho klubu. Na prvního máje přepisujeme dějiny.

Trenér: Dnes jsme chtěli odčinit minulý nepovedený zápas, což se podařili nadmíru.