Sestava: Tomášek – Šnobl (Bureš), Kebrle, Šimon, Špérl – Krejčí, Knap, Bičovský V. (Hůla), Mucha – Sixta, Sharankevych.

Střelci: Sharankevych (Knap), Šimon (Krejčí), Sixta (Krejčí)

Rozhodčí: Sýkora

ŽK: Šimon, Bureš

Diváků: 60

Doma se bodově daří*Soupeř hrál dobře*Rozrůstá se nám marodka*

Že se nám v domácích zápasech daří, jsme chtěli potvrdit proti Řevničovu, který se překvapivě krčí se čtyřmi body na chvostu tabulky třetí klasy. Soupeř toho sice moc nevyhrál, ale zápasy prohrává většinou o jeden gól. Nic jednoduchého nás nečekalo.

Do zápasu jsme vstoupili velice pasivně a borci od Karlovarsky nám nechtěli půjčit balon. Jenže zapomněli, že máme vcelku dobré protiútoky. Hned ten první vážnější se nám vydařil a Ševa dal gól. Pak aktivita soupeře ochabla a my jsme se dostávali do šancí častěji. Jednu z nich využil Martin Šimon. Dvoubrankové vedení jsme bohužel do poločasu neudrželi. Asi pět minut před poločasem jsme propadli ve středu pole a soupeř snížil.

I po přestávce byl protivník velice aktivní a držel častěji míč na svých kopačkách. My jsme spoléhali hlavně na naše útočné duo, že nějaký ten protiútok zužitkuje. Řevničovští sice dokázali vyrovnat, ale poslední slovo bylo na nás. Po individuální akci Pepína Krejčího, dává rozhodující gól hlavou Kuba Sixta. Pak už jsme výhru udrželi a tři body jsou doma. Škoda jen, že během utkání si obnovili zranění tři hráči naší základní sestavy.

Ostatní výsledky :

So. Pustověty - Sp. Řevničov 3:2 (2:1) – (Šimon, Šarankievič, Sixta), So. Petrohrad - B. Rynholec 1:3 (1:2) – (Kovář), SK Rakovník B - T.J. Roztoky 4:0 1:0) – (Plaček 2, Červený, Cibulka), TJ Čistá - TJ Šanov 6:0 (2:0) – (Blecha M. 2, Jopa L., Plincner, Votroubek J. ml., Votroubek R.), B. Lubná - SK Lány B 2:1 (1:1) – (Varyš 2), So. Kroučová - Sj. Chrášťany 3:3 (2:1) – (Škutchan st., Eisenstein, Mayrich), So. Branov - Ol. Rakovník 3:3 (3:2) – (Bechner, Kopejtko, Zelenka).