tym13a
tym13b
1/2

Sestava: Tomášek – Šnobl, Bretšnajdr, Kalík, Bičovský A. – Bičovský V., Knap, Šimon, Bureš – Sharankevych, Mucha (Hatala)

Branky: Sharankevych (Šimon), Knap (TK), Sharankevych (Bičovský V.), Sharankevych

Hráč zápasu: Sharankevych

ŽK: -

Diváků: 50

Věkový průměr opět překonán+Tentokrát to Ševa nepodělal+Mládí není všechno

Poslední přípravný zápas na novou sezónu jsme odehráli se sousedním Pavlíkovem. Utkání jsme sice vyhráli, ale účel, pro který se tyto mače hrají, však nesplnil. Důvod je pořád stejný – docházka mladých hráčů. Vždyť ještě deset minut před zápasem nás bylo jen devět. Museli jsme tedy přemluvit kluky, kteří již pravidelně nehrají. Tím jsme opět posunuli hranici rekordu v průměrném věku sestavy na neuvěřitelných 41,2 let.

Zápas začal smolně pro Romana Muchu, který si hned ve třetí minutě natáhl sval a musel odstoupit. Než jsme ho stačili nahradit, už jsme prohrávali. Soupeř byl na koni a vypadalo to, že nás snadno přehraje. To se nakonec nekonalo. Ze zápasu se stal takový ten, co každý chvilku tahal pilku. Pravdou však je, že vyloženější šance byli na naší straně častěji. Snad je budeme o mistráky proměňovat.

Nejlepší střelci sezóny:

• Radek Truksa - 16 gólů / 15 zápasů
  • Sharankevych Mikhaylo - 9 gólů / 17 zápasů
  • Václav Bičovský - 12 gólů / 19 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Branov - TJ Čistá 1:8, (0:2), TJ Šanov - Sp. Řevničov 1:2 (0:1), FC05 Zavidov B - SK Lány B 5:0 (1:0) – (Urik 4, Beneš), TJ Roztoky - So. Srbeč 1:2 (0:1) – (Pudil – Sova, Svítek), SK Lišany - So. Pustověty 0:0, So. Kroučová - Ol. Rakovník 0:5 (0:3) –(Kalfiřt 2, Koch, Topinka, Křováček), ,B. Rynholec - Sj. Chrášťany 0:2 (0:0).

Tipování : Tipování bude zahájeno v neděli 24.8. ve 14:00 hod, průběžné pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...