lny 5
1/3

Sestava: Tomášek – Šnobl, Kebrle, Bičovský A., Bičovský V.(Bureš) – Škranc (Hatala), Knap, Šimon, Mucha – Krejčí, Sharankevych.

Trenér: Bičovský V.

Střelci: Sharankevych (Bičovský A.), Šimon (Sharankevych), Krejčí (Mucha), Sharankevych (Knap)

Hráč zápasu: Krejčí

Rozhodčí: Sýkora – Kozák, Rous

ŽK: Škranc

Diváků: 60

Sestava se nedělala snadno*Výkony zřejmě poznamenala páteční oslava*Tři domácí zápasy s plným počtem bodů *

Nečekané problémy pro trenéry přinesl již třetí domácí zápas v řadě s Lánskou rezervou. Ač nás bylo v týdnu na tréninku dvanáct, tak před zápasem pouze deset. Musel tedy nastoupit i se zraněným kolenem trenér V. Bičovský, aby doplnil tým do jedenácti. Naštěstí po patnácti minutách přijel Láďa Bureš a mohlo se střídat.

Celým zápasem se nesl opar a snad i kocovina z páteční oslavy čtyřicátin Dušana Šnobla. Tolik nepřesností v rozehrávce, špatných řešení jednoduchých situací, srážky vlastních hráčů a neproduktivita, to se jen tak nevidí. Za uši se kopali i ostřílení borci sestavy. Navíc, tempo hry by stíhala i Dušanova želva Emilka. Tak dlouho jsme si koledovali o gól, až to po půlhodině hry přišlo. Ještě, že jsme stihli do poločasové přestávky vyrovnat. Poprvé v této sezóně se prosadil Ševa (až šesté kolo!!!). Druhý poločas byl o něco lepší prvního. Dali jsme tři branky, ale některá přečíslení hostující obrany jsme řešili velmi lehkovážně. Důležité je, že tři body zůstaly doma.

Ostatní výsledky :

So. Branov - B. Rynholec 5:0 (3:0) – (Bechner 2, Molo 2, Vilím), So. Petrohrad - T.J. Roztoky 3:2 (2:0) – (Halámek L., Kunc J., Ibl – Čumpelík, Rösler), So. Pustověty - SK Lány B4:2 (1:1) – (Šarankievič 2, Šinon, Krejčí), SK Rakovník B - TJ Čistá 8:1 (2:1) – (Pohnán 3, Červený J. 3, Procházka J., Nováček – Jopa), B. Lubná - TJ Šanov 2:0 (0:0) – (Bařtipán, Komín),  Sj. Chrášťany - Sp. Řevničov 3:0 (2:0) – (Dvořák, Loula, Šutera), So. Kroučová - Ol. Rakovník 3:8 (1:3) – (Eisenstein 3).

Tipování : Průběžné pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...