Sestava: Tomášek(37) – Šnobl(40), Bretšnajdr(40), Šimon(37), Bičovský A.(43) – Hůla(36), Bičovský V.(39), Knap(43), Bureš(43), – Sharankevych(43), Mucha(38).

Hráč zápasu: Bretšnajdr

Rozhodčí: Szabo – Blín, Sedláček

ŽK: -

Nejstarší sestava v historii*Ševa odmítl penalty*V poháru končíme*

Na pohárový zápas přišli jen staří ostřílení borci a bohužel jenom jedenáct. Mlaďáci si ještě válí šunky v jiných destinacích. Je to škoda, protože v takových to zápasech se může lecos vyzkoušet. Hlavně mladí, kteří se potřebují vyhrát a zdokonalovat by měli tyto zápasy hrát. Zkoušet čtyřicátníky nepotřebujeme. Ambice na nějaký ten úspěch ztrácíme už před zápasem hlavně kvůli docházce. Vždyť průměrný věk sestavy se vyšplhal na neuvěřitelných 39,91 let, což je historicky nejstarší sestava TJ. Jen jsem se modlil, aby všichni ve zdraví zápas dohráli. Zápas začal pěkně svižně tlakem hostující Jesenice. Ta, posílena o kvalitní hráče z Oráčova, nám dala hned v páté minutě gól po chybě v přebírání hráčů. Nakonec to byl i gól poslední. Jeseničtí sice v první půli dominovali, ale gólovky jaksi neměli.

Druhý poločas byl o mnoho vyrovnanější. Hráli jsme lépe a vytvořili jsme si i velké šance. Nejdříve Ševa nastřelil tyč a asi deset minut před koncem utkání, kdy už byl brankář překonán, nedokázal dostat míč přes obránce do prázdné brány. Škoda, mohli jsme si vyzkoušet i penalty. Za druhý poločas zasloužíme určitě pochvalu. V poháru však končíme, a když k tomu připočtu dva poslední soutěžní zápasy, tak jsme už tři zápasy po sobě nedali gól. Je tedy na čem pracovat. V sobotu 16.8. od 17:00 to můžeme napravit v přípravném zápase s Pavlíkovem. Doufám, že přijde i někdo mladší.

Nejlepší střelci sezóny:

• Radek Truksa - 16 gólů / 15 zápasů
  • Sharankevych Mikhaylo - 9 gólů / 17 zápasů
  • Václav Bičovský - 12 gólů / 19 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Branov - TJ Čistá 1:8, (0:2), TJ Šanov - Sp. Řevničov 1:2 (0:1), FC05 Zavidov B - SK Lány B 5:0 (1:0) – (Urik 4, Beneš), TJ Roztoky - So. Srbeč 1:2 (0:1) – (Pudil – Sova, Svítek), SK Lišany - So. Pustověty 0:0, So. Kroučová - Ol. Rakovník 0:5 (0:3) –(Kalfiřt 2, Koch, Topinka, Křováček), ,B. Rynholec - Sj. Chrášťany 0:2 (0:0).

Tipování : Tipování vyhrála Bára M., konečné pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...