Sestava: Tomášek – Šnobl, Bretšnajdr, Šimon, Kebrle – Hůla (Škranc), Knap (Šperk), Břicháček (Mucha), Zuska (Bičovský A.) – Sharankevych, Bičovský V. (Bureš).

Hráč zápasu: Bretšnajdr

Rozhodčí: Sedláček – Stibor, Blín

ŽK: Kebrle

Diváků: 50

Prohra se vztyčenou hlavou*Do ideálu chyběli dva rychlíci*Srdnatý výkon na body nestačil*

Na Olympii se v letošní sezóně jezdí pro velké gólové příděly. Loňský vicemistr soutěže ještě posílil už tak kvalitní kádr a dává každému týmu okolo šesti branek za zápas. Bylo nám jasné, že pokud nepřijedeme v nejsilnější sestavě, tak si zaděláme na pořádnou ostudu. Sice nás bylo šestnáct, ale zrovna chyběli dva rychlí hráči, s kterými se počítalo do útočných řad (Sixta, Krejčí).

Taktika byla založená na kvalitní defenzivě a pokoušet se o protiútoky. Základem úspěchu bylo udržet na uzdě útočné duo domácích, které se předhání o vedení v tabulce střelců třetí třídy. To se nám sice povedlo, ale na konci prvního poločasu nám propadl do branky gól, kterému předcházela lehkovážná chyba Tomáše Zusky. Míč do naší brány doslova dotlačili. Škoda, že jsme bezbrankový stav neudrželi do přestávky, protože domácí už byli viditelně nervózní a začínali se hádat mezi sebou.

V druhém poločase se nám několikrát podařilo ohrozit domácí branku, ale gól jsme nedali. A když to vypadalo, že bychom mohli utkání zdramatizovat, vybral si slabší chvilku, jinak dobře chytající, brankář Tomášek. To už nám bylo jasné, že na body nedosáhneme. I když jsme prohráli, tak musím tým pochválit za bojovný výkon. Rozhodně to ostuda nebyla. Myslím, že míň gólů na Olympii ještě nikdo nedostal.