Sestava: Bretšnajdr – Šnobl, Kebrle, Bičovský A., Mucha – Hůla, Knap, Šimon, Bureš – Sharankevych, Bičovský V..

Rozhodčí: Blín

ŽK: -

Diváků: 50

Omladina nás nechala ve štychu*Kebyho desetiminutovka hrůzy*Odmakaná druhá půle*

Na zápas do Kroučové jsme nejeli zrovna v dobrém rozpoložení. Chyběl brankář a několik mladších hráčů. Sešli jsme se akorát v jedenácti a nejmladšímu bylo 37 let.

Zápas začal přímo gólovou smrští, ve které byl v hlavní roli náš stoper. První minuta, první centr do naší šestnáctky a první Kebyho vlastenec. Za dalších pět minut Kebymu odskakuje míč od nohy přímo k domácímu hráči a ten pohodlně skóruje. A aby toho nebylo málo, opět Keby mění směr míče a překonává vlatního brankáře, tentokrát hlavou. Deset minut hry a tříbrankový rozdíl, vypadalo to na pěkný debakl. To se ale nekonalo. Hra byla vcelku vyrovnaná a šance na vstřelení normálního gólu byli na obou stranách rozloženy rovnoměrně. Nám se podařilo jednou skórovat až v závěru utkání. Škoda, že se neujala některá z hlaviček, které jsme měli v domácí šestnáctce. Prostě, štěstí přeje připraveným a to jsme nebyli.

Ostatní výsledky :

TJ Šanov - B. Rynholec 1:0 (0:0) – (Blecha), SK Rakovník B - Ol. Rakovník 1:0 (0:0) – (Žďánský), So. Petrohrad - So. Branov 1:1 (1:1) – pok. kopy 4:5 - (Šácha – Skusil), TJ Čistá - Sp. Řevničov 4:1 (2:1) – (Plincner 2, Votroubek R., Stárek D.), T.J. Roztoky - SK Lány B 2:2 (1:0) pok. kopy 7:8 – (Čumpelík, Rösler), B. Lubná - Sj. Chrášťany 2:2 (0:1) – pok. kopy 5:4 – (Bařtipán 2), So. Kroučová - So. Pustověty 3:1 (3:0) – (Škuthan ml., Janek, Vajnar).