Mistrovské utkání III. třídy okresního přeboru Rakovník, 7.6. 2015

img_2077
img_2078
1/2

SESTAVA: Tomášek – Šnobl (Kebrle), Sharankevych, Šimon, Břicháček, – Hůla (Bureš), Knap, Bičovský V. (Zuska), Kameník – Truksa, Škranc (Holeček).

STŘELCI: Bičovský V. (Hůla), Bičovský V. (Holeček), Truksa (Holeček), Holeček (Truksa)

HRÁČ ZÁPASU: Truksa

ROZHODČÍ: Aksamit – Beran, Stibor

ŽK: Truksa

POČET DIVÁKŮ: 40

SPANILÁ JÍZDA POKRAČUJE * PROBUZENÍ PODZIMNÍHO STŘELCE * ÚTOČNÉ DUO K NEZASTAVENÍ *

Příroda se nad námi smilovala a na nedělní odpoledne nachystala o poznání přijatelnější počasí, než tomu bylo v sobotu. Dal se očekávat těžký zápas, protože k nám přijel třetí mančaft naší skupiny. Jenže, nám to teď lepí a je vlastně jedno, kdo k nám přijede.

Zápas začal oboustranným oťukáváním a pro nás již známou věcí. Začínáme přebírat iniciativu a tu ránu dostaneme gól. Pak se nám ale podařilo zápas otočit na svojí stranu, když se dvakrát za sebou prosadil zatím na jaře střelecky planý V. Bičovský. To už na hřišti řádili naši mladíci na hrotu útoku. Další branku vstřelil Radek Truksa po akci svého parťáka z útoku. Do přestávky jsme měli ještě několik vyložených šancí, ale už to tam nepadlo.

V druhé půli jsme museli sestavu značně prostřídat a herně už to nebylo ono. Nad všemi vyčnívalo útočné duo Holeček – Truksa, které si dělalo s hostující obranou, co chtělo. Jenže vázlo zakončení. Dvakrát kluci trefili tyč, pak něco chytil brankář, něco vedle atd. Co čert nechtěl, po chybně nařízeném rohu, soupeř snížil. Naštěstí ke konci zápasu přidal pojistku Petr Holeček a o sedmou výhru v řadě jsme už nepřišli. Příští neděli odehrajeme poslední utkání sezóny v Petrohradě (13:30).