SESTAVA: Tomášek – Mucha, Kebrle, Šimon, Břicháček – Hůla (Bičovský A.), Bičovský V. (Bureš) Knap, Kameník – Holeček, Škranc.

ROZHODČÍ:

ŽK: -

POČET DIVÁKŮ: 40

DOBRÝ VÝKON I VE ZNAČNĚ NEKOMPLETNÍ SESTAVĚ *  ŠESTÁ VÝHRA V ŘADĚ *

Ještě před zápasem to vypadalo, že budeme hrát snad v pěti lidech, navíc nedorazily opory Truksa, Sixta a Sharankevych. Nebyli ani asistenti rozhodčích a hosté se zřekli mávání. A tak na naši střídačce nebyl prakticky nikdo, kdo by hru mohl sledovat.

Bylo ideální fotbalové počasí, která přilákala návštěvu nejen z domácích řad, ale i z Branova. Hosté začali zápas svižně a zezačátku hráli pěkný fotbal. Přesto jsme se ve 22. minutě ujali vedení krásnou střelou Kameníka. Z naší další ojedinělé příležitosti sedla po pěkné individuální akci střela i Petru Holečkovi a vedli jsme 2:0. Hosté však pět minut před poločasem snížili na 2:1.

Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první, hosté se snažili hrát, naši bránu však příliš neohrozili. Když Holeček zvýšil na 3:1, Branov silně znervózněl a my skóre nakonec udrželi. I ve značně neideální sestavě jsme čtvrtý celek tabulky nakonec porazili a bodově jsme si polepšili. Vyhráli jsme šestý zápas za sebou.

Příště máme doma třetí celek tabulky Kroučovou a v posledním utkání předposlední Petrohrad. Pokud vítěznou šňůru udržíme, můžeme v tabulce skončit v lepší polovině.