Sestava: Bretšnajdr – Šnobl, Šimon, Mucha, Břicháček – Knap, Bičovský V., Bureš, Hůla – Krejčí (Bičovský A.), Truksa.

Hráč zápasu: Šimon

Rozhodčí: Strouhal

Diváci: 60

První vyhrání z kapsy vyhání ?*Špatný vstup do sezóny*Ospalá hra bez kombinace*

Na první zápas nové sezóny jsme jeli na hřiště Zavidova v nezvyklý ranní sobotní termín, za špatného počasí a s mnoha omluvenkami. A přestože jsme přijížděli jako mírní favorité, kteří v uplynulé sezóně skončili v tabulce na třetím místě, do podzimu jsme nevykročili dobře. Ukázalo se, jak naši hru dokáže ovlivnit nepřítomnost brankáře M. Šperla a J. Bretšnajdra s M. Sharankievičem v poli.

Zavidov zřejmě posílený o některé hráče z A týmu hrál od počátku svižně, rychle, dokázal kombinovat a zatlačil nás na naši polovinu. V naší hře chyběla přesná rozehrávka a pokud se nám občas povedla, nedokázali jsme hru přesunout do útočné fáze. Radek Truksa se pohyboval v útoku osamoceně a naším úspěchem za celý poločas byly pouze dvě střely z velké dálky. Za této situace bylo jen otázkou času, kdy soupeřův tlak vyústí v první gól.

O přestávce jsme sice naši špatnou hru rozebrali, ale ke změně v rozestavení došlo až v 65. minutě, kdy do obrany nastoupil A. Bičovský a dopředu se posunuli V. Bičovský s M. Šimonem. Od této chvíle jsme již hráli lépe a přesunuli se na polovinu soupeře. Bohužel to bylo již za stavu 0:2 a my neměli dostatek času na zvrácení výsledku.

Nejlepší střelci uplynulé sezóny:

• Radek Truksa - 25 gólů / 20 zápasů
  • Michal Sharankievich - 16 gólů / 25 zápasů
  • Václav Bičovský - 14 gólů / 25 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

So. Branov - Ol. Rakovník 1:3 (1:1) 60, SK Lišany - TJ Roztoky 2:2 (2:1) 30, B. Rynholec - SK Lány B1:0 (1:0) 80, So. Kroučová - Sj. Chrášťany 3:0 (1:0) 70, TJ Šanov - TJ Čistá 4:3 (2:1) 60, So. Srbeč - Sp. Řevničov 4:6 (4:3) 20

Tipování : Zahájili jsme nové kolo tipovací soutěže, více naleznete zde ...