Sestava: Tomášek – Šnobl, Knobloch, Šimon, Bičovský A. (Hůla) – Bičovský V., Zuska (Bretšnajdr), Knap, Bureš (Mucha) – Sharankevych, Truksa.

Střelci: Zuska (Knap), Bičovský V. (Šnobl)

Hráč zápasu: nikdo

Rozhodčí: Blín

ŽK: -

Neúspěšný venkovní trip*Jánošíci z Pustovět*Kde je ten zakopaný pes? *

Na poslední z trojice venkovních zápasů jsme zajížděli do Srbče, posledního týmu tabulky třetí třídy. Již před zápasem jsme se hecovali, že nesmíme nic podcenit a hrát aktivně a důrazně. Jenže to nějak nešlo. Začne zápas a jsme u všeho pozdě a hra stojí za starou belu. Nahrát si dvě, tři přesné přihrávky, to je nadlidský úkol. Obrana neoplývá jistotou, natož nějakou kvalitní rozehrávkou. Záloha je všude o krok pozdě, a když se dostane k nahrávce, tak ji vyřeší úplně nejhůř, jak může. Útok je neproduktivní a odráží se na něm celá naše hra. Přitom se očekávalo, že si s týmy uzavírající tabulku (Šanov, Srbeč) snadno poradíme. A my jsme bez bodu. Myslím, že by z nás měl velkou radost slovenský hrdina Juro Jánošík, který bohatým bral a chudým dával. V tomto duchu totiž hrajeme jarní zápasy.

Zápas v Srbči začali lépe domácí a vytvořili si mírnou převahu. Toho využili a vstřelili první gól po akci z jejich pravé strany šel míč na malé vápno, kde byl volný hráč a bez problému překonal našeho gólmana. Vyrovnat se nám podařilo po snad jediné kombinační akci, kterou jsme v první půli vyprodukovali. Jenže hned v zápětí jsme opět inkasovali. Nepokrytý domácí šutér na velkém čtverci, to by se nemělo stávat.

Druhý poločas byl z naší strany o něco lepší, ale to, co bychom měli hrát, to rozhodně nebylo. Navíc jsme si opět vybrali slabou chvilku a domácí dali třetí branku. Pak si vybral slabé chvilky i pan rozhodčí. Tomu, co zapískal, se smáli i domácí fanoušci. Truksa jde sám na branku a domácí stoper ho stáhne za ruku k zemi. Soudce zapíská faul proti nám!? O pár minut později jde centr z pravé strany, na který si nabíhá Knap na hranici malého vápna. Hodlá zasunout míč do brány, ale je podražen domácím obráncem (jasná penalta), jenže rozhodčí píská zase proti nám!? Prostě si domácí nechce rozházet. Nemám rád takovéhle podělané soudce. A jestli je přesvědčen, že to odpískal dobře, tak by měl s pískáním skončit. To nemá úroveň! Nám se podařilo pět minut před koncem pouze snížit a na víc už nebyl čas.

Nejlepší střelci sezóny:

• Radek Truksa - 12 gólů / 12 zápasů
  • Knap Jaromír - 5 gólů / 10 zápasů
  • Václav Bičovský - 11 gól / 16 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník - TJ Roztoky 2:1 (1:0) – (Dyršmíd 2 – Krůta V.), So. Branov - FC05 Zavidov B 4:8 (1:2) –(Opl 2, Šindelář 2 – Čech 3, Folkman 2, Korčák, Urik, Šmíd), TJ Šanov - SK Lišany 2:3 (0:1) – (Volráb F., Cafourek – Jelínek 2, Bagi),               TJ Čistá - Sj. Chrášťany 0:1 (0:1) – (Stibor), So. Kroučová - B. Rynholec 3:0 (2:0) – (Vančura, Mayrich, Janek), Sp. Řevničov - SK Lány B 7:0 (4:0) – (Ládek 2, Tóth 2, Murčo, Bobák, Bechyňský), So. Srbeč - So. Pustověty 3:2 (2:1) – (Voborník, Svítek, Kratina M.).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...