Sestava: Šperl – Bičovský A. (Bureš), Bretšnajdr, Šimon, Břicháček, – Zuska, Knap, Beneš, Bičovský V. – Sharankevych, Truksa.

Střelci: Truksa 5, Knap 2, Bičovský V., Sharankevych, Šimon, Zuska

Rozhodčí: Švácha – Klekner, Hatala

ŽK: -

Diváků: 60

Nástup o síle uragánu*Střelecké hody v ďolíčku*V tabulce se posouváme*

V tomto kole nás čekal zápas o šest bodů. Přijela k nám poslední Srbeč. Ani ve snu jsme si nepředstavovali, že to bude tak jednoduché. Hosté, zřejmě ve splácané sestavě, nezahráli zrovna nejlépe. Hned v první minutě jsme měli dvě tutovky, které jsme ještě nevyužili. Pak přišla gólová smršť a v šesté minutě to bylo už 3:0. Soupeř byl zralej na ručník, ale nevzdával se.

Ve druhé polovině zápasu náš tlak ještě zesílil a z mnoha šancí jsme jich sedm využili. Gólů jsme mohli dát asi dvacet. Vítězství nás vyhouplo v tabulce do klidnějších vod.

III. třída - 6. kolo

FC05 Zavidov B - So. Branov 5:0 (3:0) – (Hvězda 2, Hlušička, Čech ml., Blecha), TJ Roztoky - Ol. Rakovník 1:2 (1:1) – Vrábík ml. – Kozák, Špimr), Sj. Chrášťany - TJ Čistá 1:3 (0:2) – (Dvořák), SK Lány B - Sp. Řevničov 0:0, So. Pustověty - So. Srbeč 11:2 (4:1) – (Truksa 5, Knap 2, Šimon, Zuska T., Bičovský V., Sharankevych), SK Lišany - TJ Šanov 6:1 2:0) – (Hamouz V. 2, Chládek 2, Jelínek, Paceka – Trejbal), B. Rynholec - So. Kroučová 1:0 (1:0) – (Kougl V.).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...