Sestava: Šperl – Bureš, Knobloch, Šimon, Břicháček – Zuska, Knap, Beneš, Mucha (Škranc) – Sharankevych, Bičovský V.

Rozhodčí: Kozák

ŽK: Břicháček, Škranc

Diváci: 60

Do zápasu bez dvou opor*Každej chvilku tahal pilku*Propadák na konci*

Zápas, který se měl hrát v Šanově, se nakonec odehrál na našem výborně připraveném hřišti, protože hosté měli trávník pod vodou. Do utkání jsme nemohli nasadit dva naše klíčové hráče Jardu Bretšnajdra a Radka Truksu, což bylo hodně znát.

Od začátku se hrálo velice vyrovnaně s řadou chyb v rozehrávce na obou stranách. První góly si byly docela podobné. Dlouhý pas za obranu a střela k tyči. Stav 1:1 vydržel až do poločasu. Po přestávce soupeř udeřil po druhé, když využil našeho útlumu ve hře. Pak jsme se nadechli k obratu a dvěma góly otočili stav zápasu. Vypadalo to, že dáme ještě nějaký gól, ale opak byl pravdou. Asi tři minuty před koncem jsme nevyužili velikou příležitost a soupeř z následné protiakce vyrovnal. Velká škoda ztracených bodů.

III. třída - 5. kolo

So. Branov - SK Lišany 4:4 (3:2) – (Rous 2, Bechner, Šindelář – Jelínek 3, Loder), TJ Čistá - Ol. Rakovník 2:3 (0:2) – (Bedenk, Jopa -  Kozák, Koch, Beneš), Sp. Řevničov - Sj. Chrášťany 1:2 (0:2) – (Hošek), B. Rynholec - TJ Roztoky 7:1 (3:0) – (Wittmayer 3, Duchoň 3, Měsíček – Kaplan), So. Kroučová - FC05 Zavidov B 2:4 (0:2) – (Janek, Husák - Urik 3, Novák), So. Pustověty - TJ Šanov 3:3 (1:1) – (Bičovský V., Šimon, Knap), So. Srbeč - SK Lány B 2:5 (1:4) – (Svítek, Sedláček).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...