POSLEDNÍ ZÁPAS : Pustověty - Rynholec 1:5 (1:1)

Sestava: Špérl - Knobloch, Šnobl (Bureš), Šimon, Břicháček – Knap, Bičovský V., Bretšnajdr (škranc), Zuska – Šarankievič, Truksa.

Hráč zápasu: -

Rozhodčí: -

Karty : Šnobl, Šimon

Diváci: 60

První i druhé vyhrání z kapsy vyhání ?*Odplata se Rynholci povedla*Jsme na posledním místě*

Na první podzimní domácí zápas k nám za pěkného fotbalového počasí přijelo mužstvo Rynholce. Rynholec, který se netají s postupovými ambicemi, nám měl hodně co oplácet, protože v posledním červnovém utkání jsme tomuto týmu dokázali dát šest gólů.

Již od první minuty tým soupeře nasadil rychlé tempo a krátkými přihrávkami si hráči Rynholce dokázali udržet míč a kombinací se lehce dostat před naši bránu. My jsme odvraceli balón jen dlouhými nákopy na Radka Truksu. Jeden takový odkop dokázal Radek Truksa zužitkovat a po rychlém úniku obehrál nakonec v malém vápně všechno, co mu stálo v cestě a již v 10. minutě dal první gól. To bylo bohužel z naší strany téměř vše, soupeř se brzy oklepal a pokračoval ve svých krátkých přihrávkách na jistotu. Z těch se postupně rodila jedna šance soupeře za druhou. Baník nakonec vyrovnal v 35. minutě z trestného kopu.

Druhý poločas pokračoval ve stejném stylu jako první s tím rozdílem, že soupeř začal své šance proměňovat. Konečný výsledek 1:5 je pro nás krutý, ale Rynholec si vítězství zasloužil, byl lepším týmem.

Přístí týden jedeme do Kroučové, která minulou sezónu skončila na předposledním místě.

Nejlepší střelci uplynulé sezóny:

• Radek Truksa - 25 gólů / 20 zápasů
  • Michal Sharankievich - 16 gólů / 25 zápasů
  • Václav Bičovský - 14 gólů / 25 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

Ol. Rakovník TJ Šanov 4:3 (3:2) 40, TJ Roztoky Sp. Řevničov 4: 0 ( 2: 0), TJ Čistá So. Srbeč 3: 1 ( 1: 1), Sj. Chrášťany So. Branov 1:1 (1:1) 70, SK Lány B So. Kroučová 4: 2 ( 2: 1), So. Pustověty B. Rynholec 1: 5 ( 1: 1), SK Lišany FC05 Zavidov B 0: 2 ( 0: 2)

Tipování : Zahájili jsme nové kolo tipovací soutěže, více naleznete zde ...