Sestava: Tomášek – Šnobl, Knobloch, Šimon, Špérl – Hůla, Bičovský V., Knap, Bureš (Mucha) – Sharankevych, Truksa.

Rozhodčí: Beran

ŽK: -

Diváků: 70

Stačili jsme pouze třicet minut*Rozhodly trestňáky*Už by to chtělo vyhrát*

Po nevydařeném zápase v Čisté na nás doma čekal hodně těžký zápas s Rakovnickou Olympií. Těžší soupeř ve třetí třídě asi není. I když před zápasem vydatně pršelo, trávník byl ve vynikající kondici.

Zápas jsme rozehráli docela dobře a sem tam jsme i něco vyprodukovali. Jenže od třicáté minuty jsme začali tahat za kratší konec. Toho hosté využili a do poločasu vstřelili branku.

V druhé půli nás dostaly do kolen dva přísně nařízené trestné kopy. Oba Mako proměnil. Nám se povedlo už jen zkorigovat výsledek.

Nejlepší střelci sezóny:

• Radek Truksa - 13 gólů / 13 zápasů
  • Sharankevych Mikhaylo - 8 gólů / 14 zápasů
  • Václav Bičovský - 11 gólů / 17 zápasů

více viz statistiky Sokola Pustověty

Ostatní výsledky :

FC05 Zavidov B - Sp. Řevničov 3:1 (1:1) – (Novák, Pešek, Folkman – Armošt), So. Pustověty - Ol. Rakovník 1:3 (0:1) – (Bureš – Kokšál 2, Němec), SK Lišany - TJ Čistá 4:1 (2:0) – (Bagi 2, Jelínek, Kindl – Pavlis), SK Lány B - Sj. Chrášťany 0:1 (0:0), TJ Roztoky - So. Branov 2:1 (1:0) – (Rösler, Wittmann – Opl),  So. Srbeč - B. Rynholec 1:3 (1:2) – (Kratina K.),  So. Kroučová - TJ Šanov 1:1 (1:0) – (Husák).

Tipování : Aktuální pořadí tipovací soutěže můžete nalézt zde ...